1 Aet Trei aet.trei@mail.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) büroojuhataja
2 Aiki Pärle aiki.parle@gmail.com Sisekaitseakadeemia; OÜ Impressum üldosakonna juhataja; koolitaja, organisatsioonikonsultant
3 Alisa Jemeljanova alisa.jemeljanovaa@gmail.com Eesti Töötukassa Karjääriinfo spetsialist
4 Angela Rebas   Kiili Gümnaasium karjäärikoordinaator, karjääriõpetuse õpetaja
5 Anna Gramberg tulevikupilt@gmail.com Tulevikupilt OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
6 Anna-Liisa Tiisma anna-liisa.tiisma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn  ja Harjumaa) karjäärinõustaja
7 Anne Kaaber anne.kaaber@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
8 Anne-Mari Ernesaks anne-mari@psience.ee Psience OÜ personalivaldkonna juht, karjäärinõustaja
9 Anneli Peitel annelipeitel@gmail.com Psühhioloogiakeskus OÜ nõustaja
10 Anneli Peterson annpet33@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgevamaa) karjääriinfo spetsialist
11 Anneli Saarts Anneli.Saarts@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
12 Anu Puulmann anu.puulmann@harno.ee Haridus- ja Noorteamet Euroguidance koordinaator
13 Ave Karu karu.ave@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) juhtivkarjäärispetsialist
14 Ave Tamra ave.tamra@gmail.com Tartu Herbert Masingu Kool karjääriõpetaja
15 Ave Vilu ave.vilu.2@gmail.com Tallinna Tehnikakõrgkool õppeprotsessi arendusjuht
16 Daniela Lambin mona.danielam@gmail.com Nordea Bank Oyj Koolitusjuht
17 Diana Kägo diana_kago@hotmail.com Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
18 Eha Raav eha.raav@tootukassa.ee  Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
19 Ele Parik linder.ele@gmail.com Töötukassa (Pärnumaa) karjäärinõustaja
20 Elliko Konno elliko.konno@gmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
21 Ene Simberg ene.simberg@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
22 Eva Rebas eva.rebas@gmail.com Benita Kodu AS psühholoog, karjäärinõustaja
23 Evelin Pant evelin.pant@tootukassa.ee Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjääriinfospetsialist
24 Heidi Antons heidi.antons@gmail.com Paide Täiskasvanute Keskkool karjääri- ja inimeseõpetus
25 Heidi-Maarja Melts heidimaarja@gmail.com   vabakutseline
26 Helen Johanson helen.johanson@voco.ee Tartu Rakenduslik Kolledž Karjäärinõustaja
27 Heli Künnapuu heli.kynnapuu@gmail.com MTÜ Collega, Eesti Grupianalüüsi Selts, Nõustamine ja Koolitus karjääri- ja psühholoogiline nõustaja
28 Helje Mendel helmendel@gmail.com Rapla Gümnaasium karjäärinõustaja, täiskasvanuhariduse koordinaator
29 Helle Torm helletorm@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
30 Hille Krusberg hillekrusberg@gmail.com Halliste põhikool, Viljandimaa psühholoog-nõustaja
31 Ilona Grabe ilona.grabe7@gmail.com Eesti Töötukassa Karjäärikeskus Harjumaa karjäärinõustaja
32 Ilona Kulida vrnda.nrs@gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
33 Ilona Lott ilona.lott@gmail.com Human Element Solutions OÜ tegevjuht
34 Inge-Helene Pello ingehelene.pello@gmail.com Brandem Baltic OÜ Värbamiskonsultant
35 Iren Tomski iren@cvp.ee CV Partner OÜ, 1-Koolitus MTÜ värbamisjuht, karjäärinõustaja, koolitaja 
36 Irina Koljajeva irina_koljajeva@hotmail.com Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
37 Irina Ronk irina.ronk@tootukassa.ee Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
38 Irina Tšigir irina.tsigir@gmail.com Tallinna Laagna Gümnaasium karjääriinfo spetsialist, karjääri-, majandus – ja ettvõtlusõppe õpetaja
39 Irina Ušanova ira.smuglina@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
40 Ivika Born ivikaborn@gmail.com CV-Online/ EEkõrgkool Mainor karjäärinõustaja, psühholoog, lektor
41 Jaana Butov jaana.butov@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
42 Jelena Heinloo jelena.heinloo@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
43 Jelena Kalames jelena.kalames466@gmail.com MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla Tugila programmi nõustaja (NEET-noored)
44 Jelena Malõgina jelena.malogina@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
45 Juta Palmeri juta.palmeri@gmail.com Fontes   karjääricoach  
46 Kaari Kiitsak-Prikk kaari@ema.edu.ee Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia karjäärinõustaja
47 Kadri Daljajev kadri.daljajev@gmail.com Proekspert AS Agile & People Coach
48 Kadri Haavandi kadrihaavandi@gmail.com Paikuse Kool õpetaja, karjäärikoordinaator
49 Kadri Jurs kadri.jurs@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
50 Kai Põldvee-Mürk kaimyrk@hotmail.com    
51 Kaie Toomet kaie.toomet@gmail.com Saku Gümnaasium tugisüsteemi juht
52 Kaire Parve kaire.soovik@dualteam.ee Dualteam OÜ juhataja
53 Kaire Povilaitis kaire@innervisor.ee Innervisor OÜ koolitaja
54 Karl Tamm ktamm085@gmail.com pensionär endine karjäärinõustaja
55 Katriin Jakobson  katriin.jakobson5@gmail.com Vabakutseline   
56 Katriin Visamaa katriin.visamaa@dreamfoundation.eu Dream Foundation noorte konsultant 
57 Kerli Valgma kerli.valgma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
58 Krista Tegelmann kristategel@gmail.com Vabakutseline  nõustaja
59 Kristel Ainsalu kristel.ainsalu@gmail.com Eesti Töötukassa juhtivkarjäärispetsialist
60 Kristel Habicht-Spriit kristel.habicht@gmail.com Swedbank AB Koolitus- ja arendusekspert
61 Kristel Lään-Saarik kristel.laan-saarik@ut.ee Tartu Ülikool nõustamiskeskuse juhataja, karjäärinõustaja
62 Kristiina Palm kristiinapalm@gmail.com Eesti Töötukassa personalijuht – tööandjatega koostöö nõunik
63 Kristina Orion kristina.orion@tootukassa.ee Eesti Töötukassa teenusejuht – karjääriteenused
64 Kristine Malm malm.kristine@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgeva) karjäärinõustaja
65 Kulla Naaber kullanaaber@gmail.com Ettevõtja karjäärinõustaja, koolitaja
66 Külli Klara Katariina Jõe kylli.joe@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
67 Külli Post kyllipo@gmail.com Eesti Töötukassa  karjääriinfo peaspetsialist
68 Küllike Oja kyllike.oja@gmail.com MTÜ Pööripäev karjäärinõustaja
69 Lana Randaru lana.randaru@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjääriteenuste metoodik
70 Laura Köidam laura.koidam@gmail.com Tartu Ülikooli haridusinnovatsiooni magistrant tudeng
71 Lemme-Getter Bogatkin lemme-getter.bogatkin@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
72 Leonora Lees leonoralees@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) juhtivkonsultant
73 Liis Purge liis@psience.ee OÜ Psience Värbamistjuht, partner
74 Liis Süsmalainen liismaeots@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärikeskuse juht
75 Ly Kubenko ly.kubenko@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa osak) karjääriinfo spetsialist
76 Maarika Ilves maarika@ilveskoolituskeskus.ee Ilves Koolituskeskus OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
77 Maive Noodla maive.noodla@poltsamaa.edu.ee Põltsamaa Ühisgümnaasium õpetaja, karjäärikoordinaator
78 Malle Pottsepp m.pottsepp@gmail.com Ei tööta Innowise Koolituse Karjäärinõustaja väljaõppe läbinud
79 Mare Aru mare.aru@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
80 Mare Lehtsalu mare.lehtsalu@gmail.com KNÜ  juhatuse esinaine
81 Mare Timian maretimian68@gmail.com Auditores OÜ, Eesti Siseaudiitorite Ühing juhatuse liige ja juhatuse esimees
82 Margit Ivanov margit.ivanov@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
83 Margit Rammo margit.rammo@harno.ee Haridus- ja Noorteamet Euroguidance prorammi juht
84 Mari Saari mari.saari51@gmail.com Tartu Nõustamis-ja Kriisiabikeskus täiendkoolituse programmijuht
85 Mari Suurväli mari.suurvali@ut.ee TÜ Pärnu Kolledž/Tallinna Tehnikakõrgkool täiendkoolituse programmijuht
86 Marika Männik marika.mannik0311@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
87 Marika Ojanurme marikaojanurme@hotmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
88 Marina Mironova marina@most.ee MOST ÄRIKOOL OÜ karjäärinõustaja
89 Maris Paomees maris.paomees@gmail.com Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
90 Maris Pints maris.pints@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjääriinfo spetsialist
91 Marja Saarma marja.saarma@tootukassa.ee  Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) peaspetsialist – karjäärispetsialistide väljaõpe
92 Marja-Liisa Vaiksalu marja-liisa.vaiksalu@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
93 Marje Pedaste marje.pedaste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
94 Marju Põld info@karjaaripold.ee Karjääripõld OÜ karjäärinõustaja
95 Merike Kimber kimber.merike@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustamise peaspetsialist
96 Merike Teelahk merike_teelahk@hotmail.com   karjäärinõustaja
97 Merit Luik merit.luik14@gmail.com Tartu Tamme Gümnaasium inimeseõpetuse, uurimistööaluste õpetaja, karjäärikoordinaator
98 Merle Haug merle.haug@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) Juhtivkarjäärispetsialist
99 Mirjam Roasto (Lindpere) mirjam.roasto@gmail.com Karjäärilabor OÜ karjäärinõustaja
100 Monika Larini monika@larini.eu Larini² OÜ karjäärinõustaja
101 Monika Sutrop monika.sutrop@gmail.com Tallinna Tehnikaülikool karjäärinõustaja
102 Natalja Dehant natalja.dehant@ivkhk.ee
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (Narva õppekoht) karjäärinõustaja
103 Natalja Prümmel (Tserepanova) natalja.prymmel@gmail.com Samm Edasi OÜ (eesti Energia) karjäärinõustaja
104 Olga Hiielo ohiielo@gmail.com Career Consult OÜ juhataja, lektor ja nõustaja
105 Olga Soboleva olga.soboleva@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
106 Pille Pesti pille.pesti@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
107 Pille Rooks pillerooks@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
108 Piret Jamnes piret.jamnes@fontes.ee Fontes PMP OÜ partner/karjäärinõustaja
109 Reelika Võsa reelika.vosa@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
110 Riina Padar-Leppiman riina.leppiman@gmail.com Eesti Pank personalijuht
111 Signe Reppo signe.reppo@ut.ee Tartu Ülikool täiendkoolituse programmijuht ja koolitaja
112 Silja Kruuser silja.kruuser@gmail.com Teadvel OÜ nõustaja, koolitaja
113 Silja Lilles-Sula siljalisu@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
114 Silja Talviste silja.talviste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Järvamaa) karjääriinfo spetsialist
115 Siret Saaremets   Tartu Karlova Kool haridustehnoloog
116 Sirje Murre sirje.murre@gmail.com Vabakutseline  karjäärinõustaja
117 Sirli Kriisa kriisasirli@gmail.com Türi Ühisgümnaasium karjäärispetsialist, karjäärinõustaja, coach
118 Stella Müsler stellamysler@hotmail.com Toila Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
119 Teily Allas teily.allas@gmail.com Koolitusportaal OÜ karjääricoach FB Karjääripööris
120 Terje Jürivete terjevete@gmail.com Pärnumaa Kutsehariduskeskus õppe- ja karjäärinõustaja
121 Terje Laur laur.terje@gmail.com Riigikantselei nõunik
122 Terje Paes  tercare@gmail.com Tercare OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
123 Tiina Saar-Veelmaa tiina@aaretesaar.ee Aaretesaar OÜ karjäärinõustaja
124 Tiina Trampärk tiina.trampark@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
125 Tiiu Allikvee tiiu.allikvee@fontes.ee Fontes PMP OÜ juhtivkonsultant, karjäärinõustaja
126 Tiiu Säbel tiiu.sabel@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjäärinõustaja
127 Triin Liin triin.liin@ut.ee Tartu Ülikool lektor
128 Triin Pajo triinpajo@hotmail.com Rakvere Reaalgümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
129 Triin Urb triin.urb@tootukassa.ee Eesti Töötukassa Karjäärinõustamise peaspetsialist
130 Triinu Artma t_artma@hotmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
131 Triinu Karolin triinukarolin@gmail.com Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
132 Tuuli Mekk tuuli.mekk@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
133 Ulvi Kollom ulvi.kollom@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
134 Ursula Rahnik ursula.rahnik@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
135 Valentina Harina valentinaharina@gmail.com VIRKO – MTÜ Virumaa Koolituskeskus projektijuhendaja
136 Vilvi Maiste vilvi.maiste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
137 Virve Kinkar virve.kinkar@gmail.com Haridus- ja Noorteamet peaspetsialist (kutseharidus)
138 Ülle Lõhmus doremi.fa@mail.ee Eesti Töötukassa (Tallinn) juhtivkarjäärispetsialist