Liikmete andmed 10.06.2021 seisuga.

1 Aet Trei aet.trei@mail.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) büroojuhataja
2 Aiki Pärle aiki.parle@gmail.com Sisekaitseakadeemia; OÜ Impressum üldosakonna juhataja; koolitaja, organisatsioonikonsultant
3 Angela Rebas   Kiili Gümnaasium karjäärikoordinaator, karjääriõpetuse õpetaja
4 Anna Gramberg tulevikupilt@gmail.com Tulevikupilt OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
5 Anna-Liisa Tiisma anna-liisa.tiisma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
6 Anne Kaaber anne.kaaber@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
7 Anne-Mari Ernesaks anne-mari@psience.ee Psience OÜ personalivaldkonna juht, karjäärinõustaja
8 Anneli Peitel annelipeitel@gmail.com Psühhioloogiakeskus OÜ nõustaja
9 Anneli Peterson annpet33@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgevamaa) karjääriinfo spetsialist
10 Anu Puulmann anu.puulmann@harno.ee Haridus- ja Noorteamet Euroguidance programmijuht
11 Ave Karu karu.ave@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) juhtivkarjäärispetsialist
12 Ave Vilu ave.vilu.2@gmail.com Tallinna Tehnikakõrgkool õppeprotsessi arendusjuht
13 Diana Kägo diana_kago@hotmail.com Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
14 Eha Raav eha.raav@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
15 Ele Parik linder.ele@gmail.com Töötukassa (Pärnumaa) karjäärinõustaja
16 Elliko Konno elliko.konno@gmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
17 Ene Simberg ene.simberg@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
18 Eva Rebas eva.rebas@gmail.com Benita Kodu AS psühholoog, karjäärinõustaja
19 Evelin Pant evelin.pant@tootukassa.ee Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjääriinfospetsialist
20 Heidi Antons heidi.antons@gmail.com Paide Täiskasvanute Keskkool karjääri- ja inimeseõpetus
21 Heidi-Maarja Melts heidimaarja@gmail.com   vabakutseline
22 Heli Ferschel heli15@hotmail.com MTÜ Ida-Virumaa karjäärinõustamise- ja koolituskeskus juhatuse liige, karjäärinõustaja
23 Heli Künnapuu heli.kynnapuu@gmail.com MTÜ Collega, Eesti Grupianalüüsi Selts, Nõustamine ja Koolitus karjääri- ja psühholoogiline nõustaja
24 Helje Mendel helmendel@gmail.com Rapla Gümnaasium karjäärinõustaja, täiskasvanuhariduse koordinaator
25 Helle Torm helletorm@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
26 Hille Krusberg hillekrusberg@gmail.com Halliste põhikool, Viljandimaa psühholoog-nõustaja
27 Ilona Kulida vrnda.nrs@gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
28 Ilona Lott ilona.lott@gmail.com Human Element Solutions OÜ tegevjuht
29 Irina Koljajeva irina_koljajeva@hotmail.com Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
30 Irina Pakina irina.pakina@mail.com   endine karjäärinõustaja
31 Irina Ronk irinaronk@gmail.com Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
32 Irina Tšigir irina.tsigir@gmail.com Tallinna Laagna Gümnaasium karjääriinfo spetsialist, karjääri-, majandus – ja ettvõtlusõppe õpetaja
33 Irina Ušanova ira.smuglina@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
34 Ivika Born ivikaborn@gmail.com CV-Online/ EEkõrgkool Mainor karjäärinõustaja, psühholoog, lektor
35 Jaana Butov jaana.butov@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
36 Jana Karilaid jana.karilaid@tpmm.com.ee Eesti Kultuuri Koda TÜ Viljandi KA tegevjuht, õppejõud
37 Jelena Kalames jelena.kalames466@gmail.com MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla Tugila programmi nõustaja (NEET-noored)
38 Jelena Malõgina jelena.malogina@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
39 Julia Käen julia.kaen@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Ida-Virumaa) karjääriinfo spetsialist
40 Kaari Kiitsak-Prikk kaari@ema.edu.ee Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia karjäärinõustaja
41 Kadri Daljajev kadri.daljajev@gmail.com Proekspert AS Agile & People Coach
42 Kadri Haavandi kadrihaavandi@gmail.com Paikuse Kool õpetaja, karjäärikoordinaator
43 Kadri Jurs kadri.jurs@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
44 Kaie Toomet kaie.toomet@gmail.com Saku Gümnaasium tugisüsteemi juht
45 Kaire Parve kaire.soovik@dualteam.ee Dualteam OÜ juhataja
46 Kaire Povilaitis kaire@innervisor.ee Innervisor OÜ koolitaja
47 Karl Tamm ktamm085@gmail.com pensionär endine karjäärinõustaja
48 Katriin Jakobson katriin.jakobson5@gmail.com Vabakutseline  
49 Katriin Visamaa katriin.visamaa@dreamfoundation.eu Dream Foundation noorte konsultant
50 Kerli Valgma kerli.valgma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
51 Krista Tegelmann kristategel@gmail.com Vabakutseline nõustaja
52 Kristel Ainsalu kristel.ainsalu@gmail.com Eesti Töötukassa juhtivkarjäärispetsialist
53 Kristel Lään-Saarik kristel.laan-saarik@ut.ee Tartu Ülikool nõustamiskeskuse juh, karjäärinõustaja
54 Kristel Habicht-Spriit kristel.habicht@gmail.com Swedbank AB Koolitus- ja arendusekspert
55 Kristina Orion kristina.orion@tootukassa.ee Eesti Töötukassa teenusejuht – karjääriteenused
56 Kristiina Palm kristiinapalm@gmail.com Eesti Töötukassa personalijuht – tööandjatega koostöö nõunik
57 Kristine Malm malm.kristine@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgeva) karjäärinõustaja
58 Kulla Naaber kullanaaber@gmail.com Ettevõtja karjäärinõustaja, koolitaja
59 Küllike Oja kyllike.oja@gmail.com MTÜ Pööripäev karjäärinõustaja
60 Külli Klara Katariina Jõe kylli.joe@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjum) karjäärinõustaja
61 Lana Randaru lana.randaru@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjääriteenuste metoodik
62 Laura Köidam laura.koidam@gmail.com Tartu Ülikooli haridusinnovatsiooni magistrant tudeng
63 Lemme-Getter Bogatkin lemme-getter.bogatkin@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
64 Liis Purge liis@psience.ee OÜ Psience Värbamistjuht, partner
65 Leonora Lees leonoralees@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) juhtivkonsultant
66 Liis Süsmalainen liismaeots@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärikeskuse juht
67 Ly Kubenko ly.kubenko@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa osak) karjääriinfo spetsialist
68 Maarika Ilves maarika@ilveskoolituskeskus.ee Ilves Koolituskeskus OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
69 Maive Noodla maive.noodla@poltsamaa.edu.ee Põltsamaa Ühisgümnaasium õpetaja, karjäärikoordinaator
70 Mare Aru mare.aru@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
71 Mare Lehtsalu mare.lehtsalu@gmail.com KNÜ juhatuse esinaine
72 Mare Timian maretimian68@gmail.com Auditores OÜ, Eesti Siseaudiitorite Ühing juhatuse liige ja juhatuse esimees
73 Maris Paomees maris.paomees@gmail.com Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
74 Marina Mironova marina@most.ee MOST ÄRIKOOL OÜ karjäärinõustaja
75 Maris Pints maris.pints@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjääriinfo spetsialist
76 Margit Rammo margit.rammo@harno.ee Haridus- ja Noorteamet Euroguidance prorammi juht
77 Mari Saari mari.saari51@gmail.com Tartu Nõustamis-ja Kriisiabikeskus täiendkoolituse programmijuht
78 Mari Suurväli mari.suurvali@ut.ee TÜ Pärnu Kolledž/Tallinna Tehnikakõrgkool täiendkoolituse programmijuht
79 Marika Ojanurme marikaojanurme@hotmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
80 Marika Männik marika.mannik0311@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
81 Marja Saarma marja.saarma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) peaspetsialist – karjäärispetsialistide väljaõpe
82 Marja-Liisa Vaiksalu marja-liisa.vaiksalu@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
83 Marje Pedaste marje.pedaste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
84 Marju Põld info@karjaaripold.ee Karjääripõld OÜ karjäärinõustaja
85 Merike Kimber kimber.merike@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustamise peaspetsialist
86 Merike Tõldsepp merike61@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjääriinfo spetsialist
87 Merike Teelahk merike_teelahk@hotmail.com Eesti Töötukassa (Jõhvi) karjäärinõustaja
88 Merit Luik merit.luik14@gmail.com Tartu Tamme Gümnaasium inimeseõpetuse, uurimistööaluste õpetaja, karjäärikoordinaator
89 Mirjam Roasto (Lindpere) mirjam.roasto@gmail.com Karjäärilabor OÜ karjäärinõustaja
90 Monika Larini monika@larini.eu Larini² OÜ karjäärinõustaja
91 Monika Sutrop monika.sutrop@gmail.com Tallinna Tehnikaülikool karjäärinõustaja
92 Natalja Dehant natalja.dehant@ivkhk.ee
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (Narva õppekoht) karjäärinõustaja
93 Natalja Prümmel (Tserepanova) natalja.prymmel@gmail.com Samm Edasi OÜ (eesti Energia) karjäärinõustaja
94 Olga Hiielo ohiielo@gmail.com Career Consult OÜ juhataja, lektor ja nõustaja
95 Olga Soboleva olga.soboleva@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
96 Nelly Randver nellymust@gmail.com TÜ Narva kolledž lektor, karjäärinõustaja, psühholoog
97 Pille Pesti pille.pesti@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
98 Pille Rooks pillerooks@gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
99 Piret Jamnes piret.jamnes@fontes.ee Fontes PMP OÜ partner/karjäärinõustaja
100 Riina Padar-Leppiman riina.leppiman@gmail.com Eesti Pank personalijuht
101 Signe Reppo signe.reppo@ut.ee Tartu Ülikool täiendkoolituse programmijuht ja koolitaja
102 Silja Kruuser silja.kruuser@gmail.com Teadvel OÜ nõustaja, koolitaja
103 Silja Lilles-Sula siljalisu@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
104 Siret Saaremets   Tartu Karlova Kool haridustehnoloog
105 Sirje Murre sirje.murre@gmail.com Vabakutseline karjäärinõustaja
106 Sirli Kriisa kriisasirli@gmail.com Türi Ühisgümnaasium karjäärispetsialist, karjäärinõustaja, coach
107 Stella Müsler stellamysler@hotmail.com Toila Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
108 Teily Allas teily.allas@gmail.com Koolitusportaal OÜ karjääricoach FB Karjääripööris
109 Terje Paes tercare@gmail.com Tercare OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
110 Triin Pajo triinpajo@hotmail.com Rakvere Reaalgümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
111 Terje Laur laur.terje@gmail.com Riigikantselei nõunik
112 Tiina Saar-Veelmaa tiina@aaretesaar.ee Aaretesaar OÜ karjäärinõustaja
113 Tiina Trampärk tiina.trampark@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
114 Tiiu Allikvee tiiu.allikvee@fontes.ee Fontes PMP OÜ juhtivkonsultant, karjäärinõustaja
115 Tiiu Säbel tiiu.sabel@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjäärinõustaja
116 Triin Liin triin.liin@ut.ee Tartu Ülikool lektor
117 Triin Peitel triinpeitel@gmail.com Tartu Ülikool karjäärinõustaja, haridusteaduste nooremteadur
118 Triinu Karolin triinukarolin@gmail.com Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
119 Tuuli Mekk tuuli.mekk@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
120 Ulvi Kollom ulvi.kollom@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
121 Valentina Harina valentinaharina@gmail.com VIRKO – MTÜ Virumaa Koolituskeskus projektijuhendaja
122 Ursula Rahnik ursula.rahnik@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
123 Vilvi Maiste vilvi.maiste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
124 Virve Kinkar virve.kinkar@gmail.com Haridus- ja Noorteamet peaspetsialist (kutseharidus)
125 Ülle Lõhmus ylle.lohmus@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn) juhtivkarjäärispetsialist

 

*Kutseeksami sooritanud karjäärispetsialistide kutsetunnistuste info leiate Kutseregistrist:
valdkond: HARIDUS JA KULTUUR – Kutseala: Nõustamine ja koolitus – Kutse grupp: Karjäärinõustaja