Liikmete andmed 19.05.2020 seisuga.

1 Aet Trei aet.trei@mail.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) büroojuhataja
2 Aiki Pärle aiki.parle@gmail.com Arco Vara personalijuht
3 Aili Sakkeus sakkeus4@gmail.com Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus administraator
4 Angela Rebas   Kiili Gümnaasium karjäärikoordinaator, karjääriõpetuse õpetaja
5 Anna Ditman ditmanna82@gmail.com Tallinna Pae Gümnaasium aineōpetaja
6 Anna Gramberg tulevikupilt@gmail.com Tulevikupilt OÜ, SA Archimedes karjäärinõustaja, Euroguidance koordinaator
7 Anna-Liisa Tiisma anna-liisa.tiisma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
8 Anne Kaaber anne.kaaber@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
9 Anne-Mari Ernesaks anne-mari@psience.ee Psience OÜ personalivaldkonna juht, karjäärinõustaja
10 Anneli Peitel annelipeitel@gmail.com Psühhioloogiakeskus OÜ nõustaja
11 Anneli Peterson annpet33@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgevamaa) karjääriinfo spetsialist
12 Anu Puulmann anu.puulmann@gmail.com Tartu Ülikool Viljandi Kultuuriakadeemia
rahvusvaheliste suhete spetsialist (k.a õpirände toetamine)
13 Ave Karu karu.ave@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) juhtivkarjäärispetsialist
14 Ave Vilu ave.vilu.2@gmail.com Põhja-Eesti Regionaalhaigla koolitusspetsialist
15 Diana Kägo diana_kago@hotmail.com Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
16 Eda Kaljuste eda.kaljuste@gmail.com MTÜ Collega karjäärinõustaja, psühhoterapeut, koolitaja
17 Eha Raav eha.raav@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
18 Ele Parik linder.ele@gmail.com Töötukassa (Pärnumaa) karjäärinõustaja
19 Elle Reinike elle.reinike@mail.ee Rakvere haigla psühholoog
20 Elliko Konno elliko.konno@gmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
21 Ene Simberg ene.simberg@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
22 Eva Rebas eva.rebas@gmail.com Benita Kodu AS psühholoog, karjäärinõustaja
23 Evelin Pant evelin.pant@tootukassa.ee Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjääriinfospetsialist
24 Heidi Antons heidi.antons@gmail.com Paide Täiskasvanute Keskkool karjääri- ja inimeseõpetus
25 Heidi-Maarja Melts heidimaarja@gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
26 Helen Tuulik helentuulik@gmail.com PERH psühhiaatriakliinik psühholoog
27 Heli Ferschel heli15@hotmail.com MTÜ Ida-Virumaa karjäärinõustamise- ja koolituskeskus juhatuse liige, karjäärinõustaja
28 Heli Künnapuu heli.kynnapuu@gmail.com MTÜ Collega, Eesti Grupianalüüsi Selts, Nõustamine ja Koolitus karjääri- ja psühholoogiline nõustaja
29 Helje Mendel helmendel@gmail.com Rapla Gümnaasium karjäärinõustaja, täiskasvanuhariduse koordinaator
30 Helle Torm helletorm@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
31 Hille Krusberg hillekrusberg@gmail.com Halliste põhikool, Viljandimaa psühholoog-nõustaja
32 Ilona Akimova ilona.akimova@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
33 Ilona Lott ilona.lott@gmail.com Human Element Solutions OÜ tegevjuht
34 Irina Pakina irina.pakina@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
35 Irina Ronk irinaronk@gmail.com Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
36 Irina Tšigir irina.tsigir@gmail.com Tallinna Laagna Gümnaasium karjääriinfo spetsialist, karjääri-, majandus – ja ettvõtlusõppe õpetaja
37 Irina Ušanova ira.smuglina@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
38 Ivika Born ivikaborn@gmail.com CV-Online/ EEkõrgkool Mainor karjäärinõustaja, psühholoog, lektor
39 Jaana Butov jaana.butov@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
40 Jana Karilaid jana.karilaid@tpmm.com.ee Eesti Kultuuri Koda TÜ Viljandi KA tegevjuht, õppejõud
41 Jelena Kalames jelena.kalames466@gmail.com MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla Tugila programmi nõustaja (NEET-noored)
42 Julia Käen julia.kaen@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Ida-Virumaa) karjääriinfo spetsialist
43 Kaari Kiitsak-Prikk kaari@ema.edu.ee Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia karjäärinõustaja
44 Kadri Daljajev kadri.daljajev@gmail.com Proekspert AS Agile & People Coach
45 Kadri Haavandi kadrihaavandi@gmail.com Eesti Töötukassa (Pärnumaa) karjääriinfo spetsialist
46 Kadri Jurs kadri.jurs@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
47 Kaie Toomet kaie.toomet@gmail.com Saku Gümnaasium tugisüsteemi juht
48 Kaire Parve kaire.soovik@dualteam.ee Dualteam OÜ juhataja
49 Kaire Povilaitis kaire@innervisor.ee Innervisor OÜ koolitaja
50 Karl Tamm ktamm085@gmail.com pensionär endine karjäärinõustaja
51 Katriin Jakobson katriin.jakobson5@gmail.com Vabakutseline  
52 Katriin Visamaa katriin.visamaa@dreamfoundation.eu Dream Foundation noorte konsultant
53 Kerli Valgma kerli.valgma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
54 Kristel Ainsalu kristel.ainsalu@gmail.com Eesti Töötukassa juhtivkarjäärispetsialist
55 Kristel Lään-Saarik kristel.laan-saarik@ut.ee Tartu Ülikool nõustamiskeskuse juh, karjäärinõustaja
56 Kristel Paal kristel.paal@yahoo.com   personalispetsialist
57 Kristi Luik kristi.luik@mail.ee Rapla Täiskasvanute Gümnaasium Karjäärikoordinaator, karjääriõpetuse õpetaja
58 Kristi Randla kristirandla@hotmail.com Eesti Töötukassa (Võrumaa) karjääriinfo spetsialist
59 Kristina Orion kristina.orion@tootukassa.ee Eesti Töötukassa teenusejuht – karjääriteenused
60 Kristiina Palm kristiinapalm@gmail.com Eesti Töötukassa personalijuht – tööandjatega koostöö nõunik
61 Kristine Malm malm.kristine@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgeva) karjäärinõustaja
62 Kulla Naaber kullanaaber@gmail.com Ettevõtja karjäärinõustaja, koolitaja
63 Küllike Oja kyllike.oja@gmail.com MTÜ Pööripäev karjäärinõustaja
64 Külli Klara Katariina Jõe kylli.joe@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjum) karjäärinõustaja
65 Lana Randaru lana.randaru@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjääriteenuste metoodik
66 Lemme-Getter Bogatkin lemme-getter.bogatkin@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
67 Leonora Lees leonoralees@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) juhtivkonsultant
68 Liis Süsmalainen liismaeots@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
69 Liisi Toom liisitoom@gmail.com Persoonibrändi Agentuur kommunikatsiooni- ja persoonibrändi konsultant
70 Ly Kubenko ly.kubenko@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa osak) karjääriinfo spetsialist
71 Maarika Ilves maarika@ilveskoolituskeskus.ee Ilves Koolituskeskus OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
72 Maive Noodla maive.noodla@poltsamaa.edu.ee Põltsamaa Ühisgümnaasium õpetaja, karjäärikoordinaator
73 Mare Aru mare.aru@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
74 Mare Lehtsalu mare.lehtsalu@gmail.com KNÜ juhatuse esinaine
75 Margit Rammo margit.rammo@archimedes.ee Sihtasutus Archimedes Euroguidance prorammi juht
76 Mari Saari mari.saari51@gmail.com Tartu Nõustamis-ja Kriisiabikeskus täiendkoolituse programmijuht
77 Mari Suurväli mari.suurvali@ut.ee TÜ Pärnu Kolledž/Tallinna Tehnikakõrgkool täiendkoolituse programmijuht
78 Maria Krõlova maria.krolova@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
79 Marika Ojanurme marikaojanurme@hotmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
80 Marika Männik marika.mannik0311@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
81 Marja Saarma marja.saarma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) peaspetsialist – karjäärispetsialistide väljaõpe
82 Marja-Liisa Vaiksalu marja-liisa.vaiksalu@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
83 Marje Pedaste marje.pedaste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
84 Marju Põld info@karjaaripold.ee Karjääripõld OÜ karjäärinõustaja
85 Merike Kimber kimber.merike@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjääriinfospetsialist
86 Merike Tõldsepp merike61@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjääriinfo spetsialist
87 Merike Teelahk merike_teelahk@hotmail.com Eesti Töötukassa (Jõhvi) karjäärinõustaja
88 Merit Luik merit.luik14@gmail.com Tartu Tamme Gümnaasium inimeseõpetuse, uurimistööaluste õpetaja, karjäärikoordinaator
89 Mirjam Roasto (Lindpere) mirjam.roasto@gmail.com Karjäärilabor OÜ karjäärinõustaja
90 Monika Sutrop monika.sutrop@gmail.com Tallinna Tehnikaülikool karjäärinõustaja
91 Natalja Dehant natalja.dehant@ivkhk.ee
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (Narva õppekoht) karjäärinõustaja
92 Natalja Prümmel (Tserepanova) natalja.prymmel@gmail.com MTÜ Samm Edasi karjäärinõustaja
93 Nelly Randver nellymust@gmail.com TÜ Narva kolledž lektor, karjäärinõustaja, psühholoog
94 Olga Soboleva olga.soboleva@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
95 Pille Pesti pille.pesti@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
96 Pille Rooks pillerooks@gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
97 Piret Jamnes piret.jamnes@fontes.ee Fontes PMP OÜ partner/karjäärinõustaja
98 Riina Padar-Leppiman riina.leppiman@gmail.com Eesti Pank personalijuht
99 Signe Reppo signe.reppo@ut.ee Tartu Ülikool täiendkoolituse programmijuht ja koolitaja
100 Silja Kruuser silja.kruuser@gmail.com Teadvel OÜ nõustaja, koolitaja
101 Silja Lilles-Sula siljalisu@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
102 Sirje Murre sirje.murre@gmail.com Eesti Töötukasaa (Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
103 Sirli Kriisa kriisasirli@gmail.com Türi Ühisgümnaasium karjäärispetsialist, karjäärinõustaja, coach
104 Stella Müsler stellamysler@hotmail.com Toila Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
105 Teily Allas teily.allas@gmail.com Koolitusportaal OÜ karjääricoach FB Karjääripööris
106 Terje Paes tercare@gmail.com Tercare OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
107 Triin Pajo triinpajo@hotmail.com Rakvere Reaalgümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
108 Terje Laur laur.terje@gmail.com Riigikantselei nõunik
109 Tiina Saar-Veelmaa tiina@aaretesaar.ee Aaretesaar OÜ karjäärinõustaja
110 Tiina Trampärk tiina.trampark@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
111 Tiiu Allikvee tiiu.allikvee@fontes.ee Fontes PMP OÜ juhtivkonsultant, karjäärinõustaja
112 Tiiu Säbel tiiu.sabel@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjäärinõustaja
113 Triin Liin triin.liin@ut.ee Tartu Ülikool lektor
114 Triin Peitel triinpeitel@gmail.com Tartu Ülikool karjäärinõustaja, haridusteaduste nooremteadur
115 Triinu Karolin triinukarolin@gmail.com Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
116 Triinu Putkin triinu.putnik@gmail.com Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjääriinfospetsialist
117 Tuuli Mekk tuuli.mekk@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
118 Ulvi Kollom ulvi.kollom@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
119 Ursula Rahnik ursula.rahnik@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
120 Vilvi Maiste vilvi.maiste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
121 Virve Kinkar virve.kinkar@innove.ee SA Innove peaspetsialist (kutseharidus)
122 Ülle Lõhmus ylle.lohmus@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn) juhtivkarjäärispetsialist

*Kutseeksami sooritanud karjäärispetsialistide kutsetunnistuste info leiate Kutseregistrist:
valdkond: HARIDUS JA KULTUUR – Kutseala: Nõustamine ja koolitus – Kutse grupp: Karjäärinõustaja