1 Aet Trei aet.trei@mail.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) tööandjate konsultant
2 Aiki Pärle aiki.parle@gmail.com Sisekaitseakadeemia; OÜ Impressum üldosakonna juhataja; koolitaja, organisatsioonikonsultant
3 Aile Ailt aileailt@gmail.com Koonga Kool õpetaja
4 Alisa Jemeljanova alisa.jemeljanovaa@gmail.com Eesti Töötukassa Karjääriinfo spetsialist
5 Andra Veelaid andra.aavik@gmail.com Kuressaare Ametikool  
6 Angela Rebas   Kiili Gümnaasium karjäärikoordinaator, karjääriõpetuse õpetaja
7 Anna Gramberg tulevikupilt@gmail.com Tulevikupilt OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
8 Anna Roberts anna.roberts007@gmail.com Eesti töötukassa Karjäärikeskus karjäärispetsialist
9 Anna-Liisa Tiisma anna-liisa.tiisma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn  ja Harjumaa) karjäärinõustaja
10 Anne Kaaber anne.kaaber@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) peaspetsialist
11 Anne Noop      
12 Anne-Mari Ernesaks anne-mari@psience.ee Psience OÜ personalivaldkonna juht, karjäärinõustaja
13 Anneli Peitel annelipeitel@gmail.com Psühhioloogiakeskus OÜ nõustaja
14 Anneli Peterson annpet33@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgevamaa) karjääriinfo spetsialist
15 Anneli Saarts Anneli.Saarts@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
16 Anneli Viires aviires@gmail.com Tallinna Teeninduskool karjäärispetsialist
17 Annemai Joab annemaijoab@gmail.com Eesti Töötukassa (Võru) karjäärinõustaja
18 Anu Puulmann anu.puulmann@harno.ee Haridus- ja Noorteamet Euroguidance koordinaator
19 Astra Rihma astra.rihma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
20 Ave Karu karu.ave@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) juhtivkarjäärispetsialist
21 Ave Vilu ave.vilu.2@gmail.com Tallinna Tehnikakõrgkool õppeprotsessi arendusjuht
22 Daniela Lambin mona.danielam@gmail.com Nordea Bank Oyj Koolitusjuht
23 Diana Kägo diana_kago@hotmail.com Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
24 Eha Raav eha.raav@tootukassa.ee  Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
25 Ele Parik linder.ele@gmail.com Töötukassa (Pärnumaa) juhtivkarjäärispetsialist
26 Eli Sukles elisukles@gmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärispetsialist
27 Elliko Konno elliko.konno@gmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
28 Ene Simberg ene.simberg@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
29 Erika Tiiman erika.tiiman@sillamaegymn.edu.ee Sillamäe Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja, õppejuht
30 Eva Rebas eva.rebas@gmail.com Benita Kodu AS psühholoog, karjäärinõustaja
31 Evelin Pant evelin.pant@tootukassa.ee Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjääriinfospetsialist
32 Heidi Antons heidi.antons@gmail.com Paide Täiskasvanute Keskkool karjääri- ja inimeseõpetus
33 Heidi Plumberg heidi.plumberg@gmail.com Heidi Plumberg International OÜ koolitaja, coach
34 Heidi-Maarja Melts heidimaarja@gmail.com   vabakutseline
35 Hele Riit hele.riit.vallik@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
36 Helen Johanson helen.johanson@voco.ee Tartu Rakenduslik Kolledž Karjäärinõustaja
37 Heli Künnapuu heli.kynnapuu@gmail.com MTÜ Collega, Eesti Grupianalüüsi Selts, Nõustamine ja Koolitus karjääri- ja psühholoogiline nõustaja
38 Helje Mendel helmendel@gmail.com Rapla Gümnaasium karjäärinõustaja, täiskasvanuhariduse koordinaator
39 Helle Torm helletorm@gmail.com    
40 Hille Krusberg hillekrusberg@gmail.com Halliste põhikool, Viljandimaa psühholoog-nõustaja
41 Ilona Grabe ilona.grabe7@gmail.com Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
42 Ilona Kulida vrnda.nrs@gmail.com    
43 Imbi Jaks imbi.jaks@gmail.com Ricimer OÜ, Cicirel MTÜ psühholoog, karjäricoach
44 Inge-Helene Pello ingehelene.pello@gmail.com Brandem Baltic OÜ Värbamiskonsultant
45 Iren Tomski iren@cvp.ee CV Partner OÜ, 1-Koolitus MTÜ värbamisjuht, karjäärinõustaja, koolitaja 
46 Irina Koljajeva irina_koljajeva@hotmail.com Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
47 Irina Krasii irinakrasii01@gmail.com Deluxe Event Group OÜ karjäärikonsultant, coach (personalivaldkonna taustaga)
48 Irina Ronk irina.ronk@tootukassa.ee Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
49 Irina Ušanova ira.smuglina@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
50 Irma Vaher irma.vaher@gmail.com Pärnu Koidula Gümnaasium; Kurent OÜ Sotsiaalpedagoog, ettevõtja
51 Ivika Aman ivikaaman@hotmail.com Eesti Ametühingute Keskliit kommunikatsioonijuht
52 Ivika Born ivikaborn@gmail.com CV-Online/ EEkõrgkool Mainor karjäärinõustaja, psühholoog, lektor
53 Jaana Butov jaana.butov@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
54 Jelena Heinloo jelena.heinloo@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
55 Jelena Kalames jelena.kalames466@gmail.com MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla Tugila programmi nõustaja (NEET-noored)
56 Jelena Malõgina jelena.malogina@mail.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
57 Julia Kantemirova julia.kantemirova@tootukassa.ee Eesti Töötukassas. Karjäärinõustajana 
58 Julija Smirnova   Mustamäe Riigigümnaasium karjäärispetsialist koolis (õpilasnõustaja, karjääriõpe)
59 Juta Palmeri juta.palmeri@gmail.com Fontes   karjääricoach  
60 Kaari Kiitsak-Prikk kaari@ema.edu.ee Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia karjäärinõustaja
61 Kadri Daljajev kadri.daljajev@gmail.com Proekspert AS Agile & People Coach
62 Kadri Haavandi kadrihaavandi@gmail.com Paikuse Kool õpetaja, karjäärikoordinaator
63 Kadri Jurs kadri.jurs@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
64 Kadri Pakaste kadri.pakaste@gmail.com Tallinna Ülikool  karjäärinõustaja
65 Kaire Parve kaire.soovik@dualteam.ee Dualteam OÜ juhataja
66 Karl Tamm ktamm085@gmail.com pensionär endine karjäärinõustaja
67 Katriin Jakobson  katriin.jakobson5@gmail.com Vabakutseline   
68 Katriin Visamaa katriin.visamaa@dreamfoundation.eu Dream Foundation noorte konsultant 
69 Katrin Puusepp pinepearl@gmail.com Exmente OÜ Mentor, karjäärinõustaja
70 Kerli Valgma kerli.valgma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
71 Krista Tegelmann kristategel@gmail.com Vabakutseline  nõustaja
72 Kristel Ainsalu kristel.ainsalu@gmail.com Eesti Töötukassa juhtivkarjäärispetsialist
73 Kristel Habicht-Spriit kristel.habicht@gmail.com Swedbank AB Koolitus- ja arendusekspert
74 Kristel Lään-Saarik kristel.laan-saarik@ut.ee Tartu Ülikool nõustamiskeskuse juhataja, karjäärinõustaja
75 Kristi Johanson   Pärnu Vanalinna Põhikooli Huvijuht
76 Kristi Olesk kristi.olesk@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
77 Kristiina Palm kristiinapalm@gmail.com Eesti Töötukassa personalijuht – tööandjatega koostöö nõunik
78 Kristina Orion kristina.orion@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (karjääriteenuste osakond) osakonnajuhataja asetäitja 
79 Kulla Naaber kullanaaber@gmail.com Ettevõtja karjäärinõustaja, koolitaja
80 Külli Klara Katariina Jõe kylli.joe@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
81 Külli Pedari kylli.pedari@gmail.com Tartu Katoliku Hariduskeskus Karjääriõpetaja
82 Külli Post kyllipo@gmail.com Eesti Töötukassa  karjääriinfo peaspetsialist
83 Küllike Oja kyllike.oja@gmail.com MTÜ Pööripäev karjäärinõustaja; superviisor/ coach
84 Lana Randaru lana.randaru@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjääriteenuste metoodik
85 Laura Köidam laura.koidam@gmail.com Tartu Ülikooli haridusinnovatsiooni magistrant tudeng
86 Leonora Lees leonoralees@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) juhtivkonsultant
87 Liina Võsaste liina.vosaste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjääriteenuste osakonna osakonnajuhataja
88 Liis Süsmalainen liismaeots@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärikeskuse juht
89 Liivo Laanetu liivo.laanetu@gmail.com Kaitseressursside Amet 1.jalaväebrigaadi personalijuht
90 Ly Kubenko ly.kubenko@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa osak) karjäärinõustaja
91 Maarika Allas   Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
92 Maarika Ilves maarika@ilveskoolituskeskus.ee Ilves Koolituskeskus OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
93 Maarja-Liisa Kivistik lihtsaltliisu7@gmail.com Jõõpre Kool Karjääriõpetuse õpetaja
94 Maive Noodla maive.noodla@poltsamaa.edu.ee Põltsamaa Ühisgümnaasium õpetaja, karjäärikoordinaator
95 Mare Aru mare.aru@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
96 Mare Lehtsalu mare.lehtsalu@gmail.com KNÜ  juhatuse esinaine
97 Mare Timian maretimian68@gmail.com Auditores OÜ, Eesti Siseaudiitorite Ühing juhatuse liige ja juhatuse esimees
98 Margit Ivanov margit.ivanov@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
99 Margit Rammo margit.rammo@harno.ee Haridus- ja Noorteamet Euroguidance prorammi juht
100 Mari Saari mari.saari51@gmail.com Tartu Nõustamis-ja Kriisiabikeskus täiendkoolituse programmijuht
101 Mari Suurväli mari.suurvali@ut.ee TÜ Pärnu Kolledž/Tallinna Tehnikakõrgkool täiendkoolituse programmijuht
102 Marika Männik marika.mannik0311@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
103 Marika Ojanurme marikaojanurme@hotmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
104 Maris Paomees maris.paomees@gmail.com Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
105 Maris Pints maris.pints@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjääriinfo spetsialist
106 Marja Saarma marja.saarma@kutsekoda.ee Eesti Töötukassa  peaspetsialist – karjäärispetsialistide väljaõpe
107 Marje Pedaste marje.pedaste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
108 Marju Põld info@karjaaripold.ee Karjääripõld OÜ karjäärinõustaja
109 Merike Kimber kimber.merike@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjäärinõustaja
110 Merike Teelahk merike_teelahk@hotmail.com   karjäärinõustaja
111 Merit Luik merit.luik14@gmail.com Tartu Tamme Gümnaasium inimeseõpetuse, uurimistööaluste õpetaja, karjäärikoordinaator
112 Merle Haug merle.haug@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) Juhtivkarjäärispetsialist
113 Mirjam Roasto (Lindpere) mirjam.roasto@gmail.com Karjäärilabor OÜ karjäärinõustaja
114 Monika Larini monika@larini.eu Larini² OÜ karjäärinõustaja
115 Monika Sutrop monika.sutrop@gmail.com Tallinna Tehnikaülikool karjäärinõustaja
116 Natalja Prümmel (Tserepanova) natalja.prymmel@gmail.com Samm Edasi OÜ (Eesti Energia) karjäärinõustaja
117 Olga Hiielo ohiielo@gmail.com Career Consult OÜ juhataja, lektor ja nõustaja
118 Pille Pesti pille.pesti@gmail.com Fontes PMP OÜ psühholoog-nõustaja
119 Pille Pärna pillepp@gmail.com Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja ja karjäärikoordinaator
120 Pille Rooks pillerooks@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
121 Piret Jamnes piret.jamnes@fontes.ee Fontes PMP OÜ partner/karjäärinõustaja
122 Piret Palusoo piret.palusoo@gmail.com Eesti Töötukassa Tallinn-Harjumaa osakond karjäärinõustaja
123 Reelika Võsa reelika.vosa@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
124 Riina Padar-Leppiman riina.leppiman@gmail.com Eesti Pank personalijuht
125 Signe Reppo signe.reppo@ut.ee Tartu Ülikool täiendkoolituse programmijuht ja koolitaja
126 Silja Kruuser silja.kruuser@gmail.com Teadvel OÜ nõustaja, koolitaja
127 Silja Lilles-Sula siljalisu@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
128 Silja Talviste silja.talviste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Järvamaa) karjääriinfo spetsialist
129 Siret Saaremets   Tartu Karlova Kool haridustehnoloog
130 Sirje Murre sirje.murre@gmail.com Vabakutseline  karjäärinõustaja
131 Sirli Kriisa kriisasirli@gmail.com Türi Ühisgümnaasium karjäärispetsialist, karjäärinõustaja, coach
132 Stella Müsler stellamysler@hotmail.com Toila Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
133 Teele Traumann teele.traumann@tootukassa.ee Eesti Töötukassa  Peaspetsialist (karjääriinfo vahendamine)
134 Teily Allas teily.allas@gmail.com Koolitusportaal OÜ karjääricoach FB Karjääripööris
135 Terje Jürivete terjevete@gmail.com Pärnumaa Kutsehariduskeskus õppe- ja karjäärinõustaja
136 Terje Kruup terje.kruup@tootukassa.ee Eesti Töötukassa Karjääriinfo spetsialist
137 Terje Paes  tercare@gmail.com Tercare OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
138 Tiina Saar-Veelmaa tiina@aaretesaar.ee Aaretesaar OÜ karjäärinõustaja
139 Tiina Trampärk tiina.trampark@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
140 Tiiu Allikvee tiiu.allikvee@fontes.ee Fontes PMP OÜ juhtivkonsultant, karjäärinõustaja
141 Tiiu Säbel tiiu.sabel@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjäärinõustaja
142 Tiiu Tuhkanen tiiu.tuhkanen@gmail.com Kuresaaare Ametikool kutseõpetaja, õpitee moodul
143 Triin Liin triin.liin@ut.ee Tartu Ülikool lektor
144 Triin Pajo triinpajo@hotmail.com Rakvere Reaalgümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
145 Triin Urb triin.urb@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustamise peaspetsialist
146 Triinu Artma t_artma@hotmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
147 Triinu Karolin triinukarolin@gmail.com Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
148 Tuuli Mekk tuuli.mekk@gmail.com   karjäärinõustaja
149 Ursula Rahnik ursula.rahnik@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
150 Vahur Kask vahur.kask@tik.edu.ee Tallinna Inglise Kolledž koolipsühholoog
151 Valentina Harina valentinaharina@gmail.com VIRKO – MTÜ Virumaa Koolituskeskus projektijuhendaja
152 Virve Kinkar virve.kinkar@gmail.com Haridus- ja Noorteamet peaspetsialist (kutseharidus)