1 Aet Trei aet.trei@mail.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) büroojuhataja
2 Aiki Pärle aiki.parle@gmail.com Sisekaitseakadeemia; OÜ Impressum üldosakonna juhataja; koolitaja, organisatsioonikonsultant
3 Aile Ailt aileailt@gmail.com Koonga Kool õpetaja
4 Alisa Jemeljanova alisa.jemeljanovaa@gmail.com Eesti Töötukassa Karjääriinfo spetsialist
5 Angela Rebas   Kiili Gümnaasium karjäärikoordinaator, karjääriõpetuse õpetaja
6 Anna Gramberg tulevikupilt@gmail.com Tulevikupilt OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
7 Anna-Liisa Tiisma anna-liisa.tiisma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn  ja Harjumaa) karjäärinõustaja
8 Anne Kaaber anne.kaaber@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
9 Anne-Mari Ernesaks anne-mari@psience.ee Psience OÜ personalivaldkonna juht, karjäärinõustaja
10 Anneli Peitel annelipeitel@gmail.com Psühhioloogiakeskus OÜ nõustaja
11 Anneli Peterson annpet33@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgevamaa) karjääriinfo spetsialist
12 Anneli Saarts Anneli.Saarts@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
13 Anu Puulmann anu.puulmann@harno.ee Haridus- ja Noorteamet Euroguidance koordinaator
14 Ave Karu karu.ave@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) juhtivkarjäärispetsialist
15 Ave Vilu ave.vilu.2@gmail.com Tallinna Tehnikakõrgkool õppeprotsessi arendusjuht
16 Daniela Lambin mona.danielam@gmail.com Nordea Bank Oyj Koolitusjuht
17 Diana Kägo diana_kago@hotmail.com Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
18 Eha Raav eha.raav@tootukassa.ee  Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
19 Ele Parik linder.ele@gmail.com Töötukassa (Pärnumaa) karjäärinõustaja
20 Elliko Konno elliko.konno@gmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
21 Ene Simberg ene.simberg@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
22 Eva Rebas eva.rebas@gmail.com Benita Kodu AS psühholoog, karjäärinõustaja
23 Evelin Pant evelin.pant@tootukassa.ee Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjääriinfospetsialist
24 Heidi Antons heidi.antons@gmail.com Paide Täiskasvanute Keskkool karjääri- ja inimeseõpetus
25 Heidi-Maarja Melts heidimaarja@gmail.com   vabakutseline
26 Hele Riit hele.riit.vallik@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
27 Helen Johanson helen.johanson@voco.ee Tartu Rakenduslik Kolledž Karjäärinõustaja
28 Heli Künnapuu heli.kynnapuu@gmail.com MTÜ Collega, Eesti Grupianalüüsi Selts, Nõustamine ja Koolitus karjääri- ja psühholoogiline nõustaja
29 Helje Mendel helmendel@gmail.com Rapla Gümnaasium karjäärinõustaja, täiskasvanuhariduse koordinaator
30 Helle Torm helletorm@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
31 Hille Krusberg hillekrusberg@gmail.com Halliste põhikool, Viljandimaa psühholoog-nõustaja
32 Ilona Grabe ilona.grabe7@gmail.com Eesti Töötukassa Karjäärikeskus Harjumaa karjäärinõustaja
33 Ilona Kulida vrnda.nrs@gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
34 Inge-Helene Pello ingehelene.pello@gmail.com Brandem Baltic OÜ Värbamiskonsultant
35 Iren Tomski iren@cvp.ee CV Partner OÜ, 1-Koolitus MTÜ värbamisjuht, karjäärinõustaja, koolitaja 
36 Irina Koljajeva irina_koljajeva@hotmail.com Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
37 Irina Ronk irina.ronk@tootukassa.ee Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
38 Irina Tšigir irina.tsigir@gmail.com Tallinna Laagna Gümnaasium karjääriinfo spetsialist, karjääri-, majandus – ja ettvõtlusõppe õpetaja
39 Irina Ušanova ira.smuglina@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
40 Irma Vaher irma.vaher@gmail.com Pärnu Koidula Gümnaasium; Kurent OÜ Sotsiaalpedagoog, ettevõtja
41 Ivika Aman ivikaaman@hotmail.com Eesti Ametühingute Keskliit kommunikatsioonijuht
42 Ivika Born ivikaborn@gmail.com CV-Online/ EEkõrgkool Mainor karjäärinõustaja, psühholoog, lektor
43 Jaana Butov jaana.butov@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
44 Jelena Heinloo jelena.heinloo@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
45 Jelena Kalames jelena.kalames466@gmail.com MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla Tugila programmi nõustaja (NEET-noored)
46 Jelena Malõgina jelena.malogina@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
47 Juta Palmeri juta.palmeri@gmail.com Fontes   karjääricoach  
48 Kaari Kiitsak-Prikk kaari@ema.edu.ee Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia karjäärinõustaja
49 Kadri Daljajev kadri.daljajev@gmail.com Proekspert AS Agile & People Coach
50 Kadri Haavandi kadrihaavandi@gmail.com Paikuse Kool õpetaja, karjäärikoordinaator
51 Kadri Jurs kadri.jurs@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
52 Kai Põldvee-Mürk kaimyrk@hotmail.com    
53 Kaie Toomet kaie.toomet@gmail.com Saku Gümnaasium tugisüsteemi juht
54 Kaire Parve kaire.soovik@dualteam.ee Dualteam OÜ juhataja
55 Kaire Povilaitis kaire@innervisor.ee Innervisor OÜ koolitaja
56 Kalju Saarepuu kalju6@gmail.com    
57 Karl Tamm ktamm085@gmail.com pensionär endine karjäärinõustaja
58 Katriin Jakobson  katriin.jakobson5@gmail.com Vabakutseline   
59 Katriin Visamaa katriin.visamaa@dreamfoundation.eu Dream Foundation noorte konsultant 
60 Kerli Valgma kerli.valgma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
61 Krista Tegelmann kristategel@gmail.com Vabakutseline  nõustaja
62 Kristel Ainsalu kristel.ainsalu@gmail.com Eesti Töötukassa juhtivkarjäärispetsialist
63 Kristel Habicht-Spriit kristel.habicht@gmail.com Swedbank AB Koolitus- ja arendusekspert
64 Kristel Lään-Saarik kristel.laan-saarik@ut.ee Tartu Ülikool nõustamiskeskuse juhataja, karjäärinõustaja
65 Kristiina Palm kristiinapalm@gmail.com Eesti Töötukassa personalijuht – tööandjatega koostöö nõunik
66 Kristina Orion kristina.orion@tootukassa.ee Eesti Töötukassa teenusejuht – karjääriteenused
67 Kristine Malm malm.kristine@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgeva) karjäärinõustaja
68 Kulla Naaber kullanaaber@gmail.com Ettevõtja karjäärinõustaja, koolitaja
69 Külli Klara Katariina Jõe kylli.joe@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
70 Külli Post kyllipo@gmail.com Eesti Töötukassa  karjääriinfo peaspetsialist
71 Küllike Oja kyllike.oja@gmail.com MTÜ Pööripäev karjäärinõustaja
72 Lana Randaru lana.randaru@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjääriteenuste metoodik
73 Laura Köidam laura.koidam@gmail.com Tartu Ülikooli haridusinnovatsiooni magistrant tudeng
74 Leonora Lees leonoralees@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) juhtivkonsultant
75 Liis Purge liis@psience.ee OÜ Psience Värbamistjuht, partner
76 Liis Süsmalainen liismaeots@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärikeskuse juht
77 Ly Kubenko ly.kubenko@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa osak) karjäärinõustaja
78 Maarika Ilves maarika@ilveskoolituskeskus.ee Ilves Koolituskeskus OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
79 Maile Pent maile@pent.ee Turba kool, Nissi põhikool õpetaja
80 Maive Noodla maive.noodla@poltsamaa.edu.ee Põltsamaa Ühisgümnaasium õpetaja, karjäärikoordinaator
81 Malle Pottsepp m.pottsepp@gmail.com Ei tööta Innowise Koolituse Karjäärinõustaja väljaõppe läbinud
82 Mare Aru mare.aru@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
83 Mare Lehtsalu mare.lehtsalu@gmail.com KNÜ  juhatuse esinaine
84 Mare Timian maretimian68@gmail.com Auditores OÜ, Eesti Siseaudiitorite Ühing juhatuse liige ja juhatuse esimees
85 Margit Ivanov margit.ivanov@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
86 Margit Rammo margit.rammo@harno.ee Haridus- ja Noorteamet Euroguidance prorammi juht
87 Mari Saari mari.saari51@gmail.com Tartu Nõustamis-ja Kriisiabikeskus täiendkoolituse programmijuht
88 Mari Suurväli mari.suurvali@ut.ee TÜ Pärnu Kolledž/Tallinna Tehnikakõrgkool täiendkoolituse programmijuht
89 Marika Männik marika.mannik0311@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
90 Marika Ojanurme marikaojanurme@hotmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
91 Maris Paomees maris.paomees@gmail.com Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
92 Maris Pints maris.pints@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjääriinfo spetsialist
93 Marja Saarma marja.saarma@tootukassa.ee  Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) peaspetsialist – karjäärispetsialistide väljaõpe
94 Marja-Liisa Vaiksalu marja-liisa.vaiksalu@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
95 Marje Pedaste marje.pedaste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
96 Marju Põld info@karjaaripold.ee Karjääripõld OÜ karjäärinõustaja
97 Merike Kimber kimber.merike@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustamise peaspetsialist
98 Merike Teelahk merike_teelahk@hotmail.com   karjäärinõustaja
99 Merit Luik merit.luik14@gmail.com Tartu Tamme Gümnaasium inimeseõpetuse, uurimistööaluste õpetaja, karjäärikoordinaator
100 Merle Haug merle.haug@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) Juhtivkarjäärispetsialist
101 Mirjam Roasto (Lindpere) mirjam.roasto@gmail.com Karjäärilabor OÜ karjäärinõustaja
102 Monika Larini monika@larini.eu Larini² OÜ karjäärinõustaja
103 Monika Sutrop monika.sutrop@gmail.com Tallinna Tehnikaülikool karjäärinõustaja
104 Natalja Dehant natalja.dehant@ivkhk.ee
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (Narva õppekoht) karjäärinõustaja
105 Natalja Prümmel (Tserepanova) natalja.prymmel@gmail.com Samm Edasi OÜ (eesti Energia) karjäärinõustaja
106 Olga Hiielo ohiielo@gmail.com Career Consult OÜ juhataja, lektor ja nõustaja
107 Olga Soboleva olga.soboleva@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
108 Pille Pesti pille.pesti@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
109 Pille Rooks pillerooks@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
110 Piret Jamnes piret.jamnes@fontes.ee Fontes PMP OÜ partner/karjäärinõustaja
111 Reelika Võsa reelika.vosa@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
112 Riina Padar-Leppiman riina.leppiman@gmail.com Eesti Pank personalijuht
113 Signe Reppo signe.reppo@ut.ee Tartu Ülikool täiendkoolituse programmijuht ja koolitaja
114 Silja Kruuser silja.kruuser@gmail.com Teadvel OÜ nõustaja, koolitaja
115 Silja Lilles-Sula siljalisu@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
116 Silja Talviste silja.talviste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Järvamaa) karjääriinfo spetsialist
117 Siret Saaremets   Tartu Karlova Kool haridustehnoloog
118 Sirje Murre sirje.murre@gmail.com Vabakutseline  karjäärinõustaja
119 Sirli Kriisa kriisasirli@gmail.com Türi Ühisgümnaasium karjäärispetsialist, karjäärinõustaja, coach
120 Stella Müsler stellamysler@hotmail.com Toila Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
121 Teily Allas teily.allas@gmail.com Koolitusportaal OÜ karjääricoach FB Karjääripööris
122 Terje Jürivete terjevete@gmail.com Pärnumaa Kutsehariduskeskus õppe- ja karjäärinõustaja
123 Terje Laur laur.terje@gmail.com Riigikantselei nõunik
124 Terje Paes  tercare@gmail.com Tercare OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
125 Tiina Saar-Veelmaa tiina@aaretesaar.ee Aaretesaar OÜ karjäärinõustaja
126 Tiina Trampärk tiina.trampark@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
127 Tiiu Allikvee tiiu.allikvee@fontes.ee Fontes PMP OÜ juhtivkonsultant, karjäärinõustaja
128 Tiiu Säbel tiiu.sabel@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjäärinõustaja
129 Triin Liin triin.liin@ut.ee Tartu Ülikool lektor
130 Triin Pajo triinpajo@hotmail.com Rakvere Reaalgümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
131 Triin Urb triin.urb@tootukassa.ee Eesti Töötukassa Karjäärinõustamise peaspetsialist
132 Triinu Artma t_artma@hotmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
133 Triinu Karolin triinukarolin@gmail.com Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
134 Tuuli Mekk tuuli.mekk@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
135 Ulvi Kollom ulvi.kollom@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
136 Ursula Rahnik ursula.rahnik@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
137 Valentina Harina valentinaharina@gmail.com VIRKO – MTÜ Virumaa Koolituskeskus projektijuhendaja
138 Vilvi Maiste vilvi.maiste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
139 Virve Kinkar virve.kinkar@gmail.com Haridus- ja Noorteamet peaspetsialist (kutseharidus)
140 Ülle Lõhmus doremi.fa@mail.ee Eesti Töötukassa (Tallinn) juhtivkarjäärispetsialist