Liikmete andmed 14.09.2021 seisuga.

1 Aet Trei aet.trei@mail.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) büroojuhataja
2 Aiki Pärle aiki.parle@gmail.com Sisekaitseakadeemia; OÜ Impressum üldosakonna juhataja; koolitaja, organisatsioonikonsultant
3 Angela Rebas   Kiili Gümnaasium karjäärikoordinaator, karjääriõpetuse õpetaja
4 Anna Gramberg tulevikupilt@gmail.com Tulevikupilt OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
5 Anna-Liisa Tiisma anna-liisa.tiisma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
6 Anne Kaaber anne.kaaber@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
7 Anne-Mari Ernesaks anne-mari@psience.ee Psience OÜ personalivaldkonna juht, karjäärinõustaja
8 Anneli Peitel annelipeitel@gmail.com Psühhioloogiakeskus OÜ nõustaja
9 Anneli Peterson annpet33@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgevamaa) karjääriinfo spetsialist
10 Anneli Saarts Anneli.Saarts@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
11 Anu Puulmann anu.puulmann@harno.ee Haridus- ja Noorteamet Euroguidance koordinaator
12 Ave Karu karu.ave@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) juhtivkarjäärispetsialist
13 Ave Vilu ave.vilu.2@gmail.com Tallinna Tehnikakõrgkool õppeprotsessi arendusjuht
14 Diana Kägo diana_kago@hotmail.com Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
15 Eha Raav eha.raav@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
16 Ele Parik linder.ele@gmail.com Töötukassa (Pärnumaa) karjäärinõustaja
17 Elliko Konno elliko.konno@gmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
18 Ene Simberg ene.simberg@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
19 Eva Rebas eva.rebas@gmail.com Benita Kodu AS psühholoog, karjäärinõustaja
20 Evelin Pant evelin.pant@tootukassa.ee Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjääriinfospetsialist
21 Heidi Antons heidi.antons@gmail.com Paide Täiskasvanute Keskkool karjääri- ja inimeseõpetus
22 Heidi-Maarja Melts heidimaarja@gmail.com   vabakutseline
23 Heli Ferschel heli15@hotmail.com MTÜ Ida-Virumaa karjäärinõustamise- ja koolituskeskus juhatuse liige, karjäärinõustaja
24 Heli Künnapuu heli.kynnapuu@gmail.com MTÜ Collega, Eesti Grupianalüüsi Selts, Nõustamine ja Koolitus karjääri- ja psühholoogiline nõustaja
25 Helje Mendel helmendel@gmail.com Rapla Gümnaasium karjäärinõustaja, täiskasvanuhariduse koordinaator
26 Helle Torm helletorm@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
27 Hille Krusberg hillekrusberg@gmail.com Halliste põhikool, Viljandimaa psühholoog-nõustaja
28 Ilona Kulida vrnda.nrs@gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
29 Ilona Lott ilona.lott@gmail.com Human Element Solutions OÜ tegevjuht
30 Iren Tomski iren@cvp.ee CV Partner OÜ, 1-Koolitus MTÜ värbamisjuht, karjäärinõustaja, koolitaja
31 Irina Koljajeva irina_koljajeva@hotmail.com Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
32 Irina Ronk irina.ronk@tootukassa.ee Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
33 Irina Tšigir irina.tsigir@gmail.com Tallinna Laagna Gümnaasium karjääriinfo spetsialist, karjääri-, majandus – ja ettvõtlusõppe õpetaja
34 Irina Ušanova ira.smuglina@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
35 Ivika Born ivikaborn@gmail.com CV-Online/ EEkõrgkool Mainor karjäärinõustaja, psühholoog, lektor
36 Jaana Butov jaana.butov@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
37 Jana Karilaid jana.karilaid@tpmm.com.ee Eesti Kultuuri Koda TÜ Viljandi KA tegevjuht, õppejõud
38 Jelena Kalames jelena.kalames466@gmail.com MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla Tugila programmi nõustaja (NEET-noored)
39 Jelena Heinloo jelena.heinloo@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
40 Jelena Malõgina jelena.malogina@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
41 Kaari Kiitsak-Prikk kaari@ema.edu.ee Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia karjäärinõustaja
42 Kadri Daljajev kadri.daljajev@gmail.com Proekspert AS Agile & People Coach
43 Kadri Haavandi kadrihaavandi@gmail.com Paikuse Kool õpetaja, karjäärikoordinaator
44 Kadri Jurs kadri.jurs@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
45 Kaie Toomet kaie.toomet@gmail.com Saku Gümnaasium tugisüsteemi juht
46 Kaire Parve kaire.soovik@dualteam.ee Dualteam OÜ juhataja
47 Kaire Povilaitis kaire@innervisor.ee Innervisor OÜ koolitaja
48 Karl Tamm ktamm085@gmail.com pensionär endine karjäärinõustaja
49 Katriin Jakobson katriin.jakobson5@gmail.com Vabakutseline  
50 Katriin Visamaa katriin.visamaa@dreamfoundation.eu Dream Foundation noorte konsultant
51 Kerli Valgma kerli.valgma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
52 Krista Tegelmann kristategel@gmail.com Vabakutseline nõustaja
53 Kristel Ainsalu kristel.ainsalu@gmail.com Eesti Töötukassa juhtivkarjäärispetsialist
54 Kristel Lään-Saarik kristel.laan-saarik@ut.ee Tartu Ülikool nõustamiskeskuse juhataja, karjäärinõustaja
55 Kristel Habicht-Spriit kristel.habicht@gmail.com Swedbank AB Koolitus- ja arendusekspert
56 Kristina Orion kristina.orion@tootukassa.ee Eesti Töötukassa teenusejuht – karjääriteenused
57 Kristiina Palm kristiinapalm@gmail.com Eesti Töötukassa personalijuht – tööandjatega koostöö nõunik
58 Kristine Malm malm.kristine@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgeva) karjäärinõustaja
59 Kulla Naaber kullanaaber@gmail.com Ettevõtja karjäärinõustaja, koolitaja
60 Küllike Oja kyllike.oja@gmail.com MTÜ Pööripäev karjäärinõustaja
61 Külli Post kyllipo@gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo peaspetsialist
62 Külli Klara Katariina Jõe kylli.joe@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
63 Lana Randaru lana.randaru@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjääriteenuste metoodik
64 Laura Köidam laura.koidam@gmail.com Tartu Ülikooli haridusinnovatsiooni magistrant tudeng
65 Lemme-Getter Bogatkin lemme-getter.bogatkin@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
66 Liis Purge liis@psience.ee OÜ Psience Värbamistjuht, partner
67 Leonora Lees leonoralees@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) juhtivkonsultant
68 Liis Süsmalainen liismaeots@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärikeskuse juht
69 Ly Kubenko ly.kubenko@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa osak) karjääriinfo spetsialist
70 Maarika Ilves maarika@ilveskoolituskeskus.ee Ilves Koolituskeskus OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
71 Maive Noodla maive.noodla@poltsamaa.edu.ee Põltsamaa Ühisgümnaasium õpetaja, karjäärikoordinaator
72 Mare Aru mare.aru@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
73 Mare Lehtsalu mare.lehtsalu@gmail.com KNÜ juhatuse esinaine
74 Mare Timian maretimian68@gmail.com Auditores OÜ, Eesti Siseaudiitorite Ühing juhatuse liige ja juhatuse esimees
75 Maris Paomees maris.paomees@gmail.com Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
76 Marina Mironova marina@most.ee MOST ÄRIKOOL OÜ karjäärinõustaja
77 Maris Pints maris.pints@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjääriinfo spetsialist
78 Margit Ivanov margit.ivanov@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
79 Margit Rammo margit.rammo@harno.ee Haridus- ja Noorteamet Euroguidance prorammi juht
80 Mari Saari mari.saari51@gmail.com Tartu Nõustamis-ja Kriisiabikeskus täiendkoolituse programmijuht
81 Mari Suurväli mari.suurvali@ut.ee TÜ Pärnu Kolledž/Tallinna Tehnikakõrgkool täiendkoolituse programmijuht
82 Marika Ojanurme marikaojanurme@hotmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
83 Marika Männik marika.mannik0311@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
84 Marja Saarma marja.saarma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) peaspetsialist – karjäärispetsialistide väljaõpe
85 Marja-Liisa Vaiksalu marja-liisa.vaiksalu@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
86 Marje Pedaste marje.pedaste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
87 Marju Põld info@karjaaripold.ee Karjääripõld OÜ karjäärinõustaja
88 Merike Kimber kimber.merike@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustamise peaspetsialist
89 Merike Teelahk merike_teelahk@hotmail.com   karjäärinõustaja
90 Merit Luik merit.luik14@gmail.com Tartu Tamme Gümnaasium inimeseõpetuse, uurimistööaluste õpetaja, karjäärikoordinaator
91 Mirjam Roasto (Lindpere) mirjam.roasto@gmail.com Karjäärilabor OÜ karjäärinõustaja
92 Merle Haug merle.haug@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) Juhtivkarjäärispetsialist
93 Monika Larini monika@larini.eu Larini² OÜ karjäärinõustaja
94 Monika Sutrop monika.sutrop@gmail.com Tallinna Tehnikaülikool karjäärinõustaja
95 Natalja Dehant natalja.dehant@ivkhk.ee
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (Narva õppekoht) karjäärinõustaja
96 Natalja Prümmel (Tserepanova) natalja.prymmel@gmail.com Samm Edasi OÜ (eesti Energia) karjäärinõustaja
97 Olga Hiielo ohiielo@gmail.com Career Consult OÜ juhataja, lektor ja nõustaja
98 Olga Soboleva olga.soboleva@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
99 Pille Pesti pille.pesti@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
100 Pille Rooks pillerooks@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
101 Piret Jamnes piret.jamnes@fontes.ee Fontes PMP OÜ partner/karjäärinõustaja
102 Riina Padar-Leppiman riina.leppiman@gmail.com Eesti Pank personalijuht
103 Signe Reppo signe.reppo@ut.ee Tartu Ülikool täiendkoolituse programmijuht ja koolitaja
104 Silja Kruuser silja.kruuser@gmail.com Teadvel OÜ nõustaja, koolitaja
105 Silja Lilles-Sula siljalisu@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
106 Siret Saaremets   Tartu Karlova Kool haridustehnoloog
107 Sirje Murre sirje.murre@gmail.com Vabakutseline karjäärinõustaja
108 Sirli Kriisa kriisasirli@gmail.com Türi Ühisgümnaasium karjäärispetsialist, karjäärinõustaja, coach
109 Stella Müsler stellamysler@hotmail.com Toila Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
110 Teily Allas teily.allas@gmail.com Koolitusportaal OÜ karjääricoach FB Karjääripööris
111 Terje Paes tercare@gmail.com Tercare OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
112 Triin Pajo triinpajo@hotmail.com Rakvere Reaalgümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
113 Terje Laur laur.terje@gmail.com Riigikantselei nõunik
114 Tiina Saar-Veelmaa tiina@aaretesaar.ee Aaretesaar OÜ karjäärinõustaja
115 Tiina Trampärk tiina.trampark@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
116 Tiiu Allikvee tiiu.allikvee@fontes.ee Fontes PMP OÜ juhtivkonsultant, karjäärinõustaja
117 Tiiu Säbel tiiu.sabel@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjäärinõustaja
118 Triin Liin triin.liin@ut.ee Tartu Ülikool lektor
119 Triinu Artma t_artma@hotmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
120 Triinu Karolin triinukarolin@gmail.com Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
121 Tuuli Mekk tuuli.mekk@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
122 Ulvi Kollom ulvi.kollom@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
123 Valentina Harina valentinaharina@gmail.com VIRKO – MTÜ Virumaa Koolituskeskus projektijuhendaja
124 Ursula Rahnik ursula.rahnik@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
125 Vilvi Maiste vilvi.maiste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
126 Virve Kinkar virve.kinkar@gmail.com Haridus- ja Noorteamet peaspetsialist (kutseharidus)
127 Ülle Lõhmus ylle.lohmus@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn) juhtivkarjäärispetsialist

*Kutseeksami sooritanud karjäärispetsialistide kutsetunnistuste info leiate Kutseregistrist:
valdkond: HARIDUS JA KULTUUR – Kutseala: Nõustamine ja koolitus – Kutse grupp: Karjäärinõustaja