Liikmete andmed 16.01.2020 seisuga.

1 Aet Trei aet.trei@mail.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) büroojuhataja
2 Aiki Pärle aiki.parle@gmail.com Arco Vara personalijuht
3 Aili Sakkeus sakkeus4@]gmail.com   karjäärinõustaja
4 Angela Rebas   Kiili Gümnaasium karjäärikoordinaator, karjääriõpetuse õpetaja
5 Anna Ditman ditmanna82@gmail.com Tallinna Pae Gümnaasium aineōpetaja
6 Anna Gramberg tulevikupilt@gmail.com Tulevikuredel OÜ, SA Archimedes karjäärinõustaja, Euroguidance koordinaator
7 Anna-Liisa Tiisma Anna-Liisa.Tiisma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn  ja Harjumaa) karjäärinõustaja
8 Anne Kaaber Anne.Kaaber@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
9 Anne-Mari Ernesaks anne-mari@psience.ee Psience OÜ personalivaldkonna juht, karjäärinõustaja
10 Anneli Peitel annelipeitel@gmail.com Psühhioloogiakeskus OÜ nõustaja
11 Anneli Peterson annpet33@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgevamaa) karjääriinfo spetsialist
12 Anu Puulmann anu.puulmann@gmail.com Tartu Ülikool Viljandi Kultuuriakadeemia rahvusvaheliste suhete spetsialist (k.a õpirände toetamine)
13 Ave Karu karu.ave@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) juhtivkarjäärispetsialist
14 Ave Vilu Ave.Vilu@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustamise peaspetsialist
15 Diana Kägo diana_kago@hotmail.com Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
16 Eda Kaljuste eda.kaljuste@gmail.com MTÜ Collega karjäärinõustaja, psühhoterapeut, koolitaja
17 Eha Raav Eha.Raav@tootukassa.ee  Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
18 Ele Parik linder.ele@gmail.com Töötukassa (Pärnumaa) karjäärinõustaja
19 Elle Reinike elle.reinike@mail.ee Rakvere haigla psühholoog
20 Elliko Konno elliko.konno@gmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
21 Ene Simberg Ene.Simberg@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
22 Eva Rebas eva.rebas@gmail.com Benita Kodu AS psühholoog, karjäärinõustaja
23 Evelin Pant Evelin.Pant@tootukassa.ee Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjääriinfospetsialist
24 Heidi Antons heidi.antons@gmail.com Paide Täiskasvanute Keskkool karjääri- ja inimeseõpetus
25 Helen Tuulik helentuulik@gmail.com PERH psühhiaatriakliinik psühholoog
26 Heli Ferschel heli15@hotmail.com MTÜ Ida-Virumaa karjäärinõustamise- ja koolituskeskus juhatuse liige, karjäärinõustaja
27 Heli Künnapuu heli.kynnapuu@gmail.com MTÜ Collega, Eesti Grupianalüüsi Selts, Nõustamine ja Koolitus karjääri- ja psühholoogiline nõustaja
28 Helje Mendel helmendel@gmail.com Rapla Gümnaasium karjäärinõustaja, täiskasvanuhariduse koordinaator
29 Hille Krusberg hillekrusberg@gmail.com Halliste põhikool, Viljandimaa psühholoog-nõustaja
30 Ilona Akimova Ilona.Akimova@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
31 Ilona Lott ilona.lott@gmail.com Human Element Solutions OÜ tegevjuht
32 Irina Pakina irina.pakina@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
33 Irina Ronk irinaronk@gmail.com Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
34 Irina Tšigir irina.tsigir@gmail.com Tallinna Laagna Gümnaasium karjääriinfo spetsialist, karjääri-, majandus – ja ettvõtlusõppe õpetaja
35 Ivika Born ivikaborn@gmail.com CV-Online/ EEkõrgkool Mainor karjäärinõustaja, psühholoog, lektor
36 Jaana Butov Jaana.Butov@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
37 Jana Karilaid jana.karilaid@tpmm.com.ee Eesti Kultuuri Koda TÜ Viljandi KA tegevjuht, õppejõud
38 Jelena Kalames jelena.kalames466@gmail.com MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla Tugila programmi nõustaja (NEET-noored)
39 Julia Käen Julia.Kaen@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Ida-Virumaa) karjääriinfo spetsialist
40 Kaari Kiitsak-Prikk kaari@ema.edu.ee Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia karjäärinõustaja
41 Kadri Daljajev kadri.daljajev@gmail.com Proekspert AS Agile & People Coach
42 Kadri Haavandi kadrihaavandi@gmail.com Eesti Töötukassa (Pärnumaa) karjääriinfo spetsialist
43 Kadri Jurs Kadri.jurs@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
44 Kaie Toomet kaie.toomet@gmail.com Saku Gümnaasium tugisüsteemi juht
45 Kaire Parve kaire.soovik@dualteam.ee Dualteam OÜ juhataja
46 Karis Reilent karis.reilent@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
47 Karl Tamm ktamm085@gmail.com pensionär endine karjäärinõustaja
48 Katriin Jakobson  katriin.jakobson5@gmail.com Vabakutseline   
49 Katriin Visamaa katriin.visamaa@dreamfoundation.eu Dream Foundation noorte konsultant
50 Kerli Valgma Kerli.Valgma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
51 Kristel Ainsalu kristel.ainsalu@gmail.com Eesti Töötukassa juhtivkarjäärispetsialist
52 Kristel Lään-Saarik kristel.laan-saarik@ut.ee Tartu Ülikool nõustamiskeskuse juh, karjäärinõustaja
53 Kristel Paal kristel.paal@yahoo.com   personalispetsialist
54 Kristi Luik kristi.luik@mail.ee Rapla Täiskasvanute Gümnaasium Karjäärikoordinaator, karjääriõpetuse õpetaja
55 Kristi Randla kristirandla@hotmail.com Eesti Töötukassa (Võrumaa) karjääriinfo spetsialist
56 Kristina Orion Kristina.Orion@tootukassa.ee Eesti Töötukassa teenusejuht – karjääriteenused
57 Kristine Malm malm.kristine@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgeva) karjäärinõustaja
58 Kulla Naaber kullanaaber@gmail.com Ettevõtja karjäärinõustaja, koolitaja
59 Küllike Oja kyllike.oja@gmail.com MTÜ Pööripäev karjäärinõustaja
60 Külli Klara Katariina Jõe Kylli.Joe@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjum) karjäärinõustaja
61 Lana Randaru lana.randaru@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjääriteenuste metoodik
62 Lemme-Getter Bogatkin Lemme-Getter.Bogatkin@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
63 Leonora Lees leonoralees@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) juhtivkonsultant
64 Liis Süsmalainen liismaeots@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
65 Liisi Toom liisitoom@gmail.com Persoonibrändi Agentuur kommunikatsiooni- ja persoonibrändi konsultant
66 Ly Kubenko Ly.Kubenko@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa osak) karjääriinfo spetsialist
67 Maarika Ilves maarika@ilveskoolituskeskus.ee Ilves Koolituskeskus OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
68 Maive Noodla maive.noodla@poltsamaa.edu.ee Põltsamaa Ühisgümnaasium õpetaja, karjäärikoordinaator
69 Mare Aru mare.aru@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
70 Mare Lehtsalu mare.lehtsalu@gmail.com KNÜ  juhatuse esinaine
71 Margit Rammo margit.rammo@archimedes.ee Sihtasutus Archimedes Euroguidance prorammi juht
72 Mari Saari mari.saari51@gmail.com Tartu Nõustamis-ja Kriisiabikeskus täiendkoolituse programmijuht
73 Mari Suurväli mari.suurvali@ut.ee TÜ Pärnu Kolledž/Tallinna Tehnikakõrgkool täiendkoolituse programmijuht
74 Maria Krõlova maria.krolova@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
75 Mariann Lambing mariann.lambing@gmail.com Vunder Kunstikool stuudio koordinaator
76 Marika Männik marika.mannik0311@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
77 Marja Saarma marja.saarma@tootukassa.ee  Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) peaspetsialist – karjäärispetsialistide väljaõpe
78 Marja-Liisa Vaiksalu Marja-Liisa.Vaiksalu@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
79 Marju Põld info@karjaaripold.ee Karjääripõld OÜ karjäärinõustaja
80 Merike Kimber kimber.merike@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjääriinfospetsialist
81 Merike Tõldsepp merike61@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjääriinfo spetsialist
82 Merit Luik merit.luik14@gmail.com Tartu Tamme Gümnaasium inimeseõpetuse, uurimistööaluste õpetaja, karjäärikoordinaator
83 Mirjam Roasto (Lindpere) mirjam.roasto@gmail.com Karjäärilabor OÜ karjäärinõustaja
84 Monika Sutrop monika.sutrop@gmail.com Tallinna Tehnikaülikool karjäärinõustaja
85 Natalja Dehant natalja.dehant@ivkhk.ee
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (Narva õppekoht) karjäärinõustaja
86 Natalja Prümmel (Tserepanova) natalja.prymmel@gmail.com MTÜ Samm Edasi  karjäärinõustaja
87 Nelly Randver nellymust@gmail.com TÜ Narva kolledž lektor, karjäärinõustaja, psühholoog
88 Olga Soboleva Olga.Soboleva@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
89 Pille Pesti pille.pesti@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
90 Pille Rooks pillerooks@gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
91 Piret Jamnes piret.jamnes@fontes.ee Fontes PMP OÜ partner/karjäärinõustaja
92 Reelika Paju   Eesti Töötukassa (Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
93 Riina Padar-Leppiman riina.leppiman@gmail.com Eesti Pank personalijuht
94 Signe Reppo signe.reppo@ut.ee Tartu Ülikool täiendkoolituse programmijuht ja koolitaja
95 Silja Kruuser silja.kruuser@gmail.com Teadvel OÜ nõustaja, koolitaja
96 Silja Lilles-Sula siljalisu@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
97 Sirje Murre sirje.murre@gmail.com Eesti Töötukasaa (Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
98 Sirli Kriisa kriisasirli@gmail.com Türi Ühisgümnaasium karjäärispetsialist, karjäärinõustaja, coach
99 Stella Müsler stellamysler@hotmail.com Toila Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
100 Teily Allas teily.allas@gmail.com Koolitusportaal OÜ karjääricoach FB Karjääripööris
101 Terje Paes  tercare@gmail.com Tercare OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
102 Triin Pajo triinpajo@hotmail.com Rakvere Reaalgümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
103 Terje Laur laur.terje@gmail.com Riigikantselei nõunik
104 Tiina Saar-Veelmaa tiina@aaretesaar.ee Aaretesaar OÜ karjäärinõustaja
105 Tiina Trampärk Tiina.Trampark@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
106 Tiiu Allikvee tiiu.allikvee@fontes.ee Fontes PMP OÜ juhtivkonsultant, karjäärinõustaja
107 Tiiu Säbel tiiu.sabel@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjäärinõustaja
108 Triin Liin Triin.liin@ut.ee Tartu Ülikool lektor
109 Triin Peitel triinpeitel@gmail.com Eesti Maaülikool karjäärinõustaja, haridusteaduste nooremteadur
110 Triinu Karolin triinukarolin@gmail.com Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
111 Triinu Putkin triinu.putnik@gmail.com Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjääriinfospetsialist
112 Tuuli Mekk tuuli.mekk@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
113 Ulvi Kollom ulvi.kollom@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
114 Ursula Rahnik Ursula.Rahnik@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
115 Vilvi Maiste Vilvi.Maiste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
116 Virve Kinkar virve.kinkar@inove.ee SA Innove peaspetsialist (kutseharidus)
117 Ülle Lõhmus ylle.lohmus@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn) juhtivkarjäärispetsialist


*Kutseeksami sooritanud karjäärispetsialistide kutsetunnistuste info leiate Kutseregistrist:

valdkond: HARIDUS JA KULTUUR – Kutseala: Nõustamine ja koolitus – Kutse grupp: Karjäärinõustaja