Liikmete andmed 14.07.2020 seisuga.

1 Aet Trei aet.trei@mail.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) büroojuhataja
2 Aiki Pärle aiki.parle@gmail.com Arco Vara personalijuht
3 Angela Rebas   Kiili Gümnaasium karjäärikoordinaator, karjääriõpetuse õpetaja
4 Anna Ditman ditmanna82@gmail.com Tallinna Pae Gümnaasium aineōpetaja
5 Anna äGramberg tulevikupilt@gmail.com Tulevikupilt OÜ, SA Archimedes karjäärinõustaja, Euroguidance koordinaator
6 Anna-Liisa Tiisma anna-liisa.tiisma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
7 Anne Kaaber anne.kaaber@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
8 Anne-Mari Ernesaks anne-mari@psience.ee Psience OÜ personalivaldkonna juht, karjäärinõustaja
9 Anneli Peitel annelipeitel@gmail.com Psühhioloogiakeskus OÜ nõustaja
10 Anneli Peterson annpet33@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgevamaa) karjääriinfo spetsialist
11 Anu Puulmann anu.puulmann@gmail.com Tartu Ülikool Viljandi Kultuuriakadeemia
rahvusvaheliste suhete spetsialist (k.a õpirände toetamine)
12 Ave Karu karu.ave@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) juhtivkarjäärispetsialist
13 Ave Vilu ave.vilu.2@gmail.com Põhja-Eesti Regionaalhaigla koolitusspetsialist
14 Diana Kägo diana_kago@hotmail.com Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
15 Eda Kaljuste eda.kaljuste@gmail.com MTÜ Collega karjäärinõustaja, psühhoterapeut, koolitaja
16 Eha Raav eha.raav@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
17 Ele Parik linder.ele@gmail.com Töötukassa (Pärnumaa) karjäärinõustaja
18 Elliko Konno elliko.konno@gmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
19 Ene Simberg ene.simberg@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
20 Eva Rebas eva.rebas@gmail.com Benita Kodu AS psühholoog, karjäärinõustaja
21 Evelin Pant evelin.pant@tootukassa.ee Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjääriinfospetsialist
22 Heidi Antons heidi.antons@gmail.com Paide Täiskasvanute Keskkool karjääri- ja inimeseõpetus
23 Heidi-Maarja Melts heidimaarja@gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
24 Helen Tuulik helentuulik@gmail.com PERH psühhiaatriakliinik psühholoog
25 Heli Ferschel heli15@hotmail.com MTÜ Ida-Virumaa karjäärinõustamise- ja koolituskeskus juhatuse liige, karjäärinõustaja
26 Heli Künnapuu heli.kynnapuu@gmail.com MTÜ Collega, Eesti Grupianalüüsi Selts, Nõustamine ja Koolitus karjääri- ja psühholoogiline nõustaja
27 Helje Mendel helmendel@gmail.com Rapla Gümnaasium karjäärinõustaja, täiskasvanuhariduse koordinaator
28 Helle Torm helletorm@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
29 Hille Krusberg hillekrusberg@gmail.com Halliste põhikool, Viljandimaa psühholoog-nõustaja
30 Ilona Akimova ilona.akimova@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
31 Ilona Kulida vrnda.nrs@gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
32 Ilona Lott ilona.lott@gmail.com Human Element Solutions OÜ tegevjuht
33 Irina Pakina irina.pakina@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
34 Irina Ronk irinaronk@gmail.com Eesi Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
35 Irina Tšigir irina.tsigir@gmail.com Tallinna Laagna Gümnaasium karjääriinfo spetsialist, karjääri-, majandus – ja ettvõtlusõppe õpetaja
36 Irina Ušanova ira.smuglina@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
37 Ivika Born ivikaborn@gmail.com CV-Online/ EEkõrgkool Mainor karjäärinõustaja, psühholoog, lektor
38 Jaana Butov jaana.butov@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
39 Jana Karilaid jana.karilaid@tpmm.com.ee Eesti Kultuuri Koda TÜ Viljandi KA tegevjuht, õppejõud
40 Jelena Kalames jelena.kalames466@gmail.com MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla Tugila programmi nõustaja (NEET-noored)
41 Julia Käen julia.kaen@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Ida-Virumaa) karjääriinfo spetsialist
42 Kaari Kiitsak-Prikk kaari@ema.edu.ee Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia karjäärinõustaja
43 Kadri Daljajev kadri.daljajev@gmail.com Proekspert AS Agile & People Coach
44 Kadri Haavandi kadrihaavandi@gmail.com Eesti Töötukassa (Pärnumaa) karjääriinfo spetsialist
45 Kadri Jurs kadri.jurs@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
46 Kaie Toomet kaie.toomet@gmail.com Saku Gümnaasium tugisüsteemi juht
47 Kaire Parve kaire.soovik@dualteam.ee Dualteam OÜ juhataja
48 Kaire Povilaitis kaire@innervisor.ee Innervisor OÜ koolitaja
49 Karl Tamm ktamm085@gmail.com pensionär endine karjäärinõustaja
50 Katriin Jakobson katriin.jakobson5@gmail.com Vabakutseline  
51 Katriin Visamaa katriin.visamaa@dreamfoundation.eu Dream Foundation noorte konsultant
52 Kerli Valgma kerli.valgma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
53 Kristel Ainsalu kristel.ainsalu@gmail.com Eesti Töötukassa juhtivkarjäärispetsialist
54 Kristel Lään-Saarik kristel.laan-saarik@ut.ee Tartu Ülikool nõustamiskeskuse juh, karjäärinõustaja
55 Kristel Habicht-Spriit kristel.habicht@gmail.com Swedbank AB Koolitus- ja arendusekspert
56 Kristel Paal kristel.paal@yahoo.com   personalispetsialist
57 Kristina Orion kristina.orion@tootukassa.ee Eesti Töötukassa teenusejuht – karjääriteenused
58 Kristiina Palm kristiinapalm@gmail.com Eesti Töötukassa personalijuht – tööandjatega koostöö nõunik
59 Kristine Malm malm.kristine@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgeva) karjäärinõustaja
60 Kulla Naaber kullanaaber@gmail.com Ettevõtja karjäärinõustaja, koolitaja
61 Küllike Oja kyllike.oja@gmail.com MTÜ Pööripäev karjäärinõustaja
62 Külli Klara Katariina Jõe kylli.joe@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjum) karjäärinõustaja
63 Lana Randaru lana.randaru@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjääriteenuste metoodik
64 Lemme-Getter Bogatkin lemme-getter.bogatkin@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
65 Leonora Lees leonoralees@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) juhtivkonsultant
66 Liis Süsmalainen liismaeots@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
67 Ly Kubenko ly.kubenko@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa osak) karjääriinfo spetsialist
68 Maarika Ilves maarika@ilveskoolituskeskus.ee Ilves Koolituskeskus OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
69 Maive Noodla maive.noodla@poltsamaa.edu.ee Põltsamaa Ühisgümnaasium õpetaja, karjäärikoordinaator
70 Mare Aru mare.aru@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
71 Mare Lehtsalu mare.lehtsalu@gmail.com KNÜ juhatuse esinaine
72 Maris Paomees maris.paomees@gmail.com Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
73 Maris Pints maris.pints@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjääriinfo spetsialist
74 Margit Rammo margit.rammo@archimedes.ee Sihtasutus Archimedes Euroguidance prorammi juht
75 Mari Saari mari.saari51@gmail.com Tartu Nõustamis-ja Kriisiabikeskus täiendkoolituse programmijuht
76 Mari Suurväli mari.suurvali@ut.ee TÜ Pärnu Kolledž/Tallinna Tehnikakõrgkool täiendkoolituse programmijuht
77 Maria Krõlova maria.krolova@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
78 Marika Ojanurme marikaojanurme@hotmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
79 Marika Männik marika.mannik0311@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
80 Marja Saarma marja.saarma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) peaspetsialist – karjäärispetsialistide väljaõpe
81 Marja-Liisa Vaiksalu marja-liisa.vaiksalu@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
82 Marje Pedaste marje.pedaste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
83 Marju Põld info@karjaaripold.ee Karjääripõld OÜ karjäärinõustaja
84 Merike Kimber kimber.merike@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjääriinfospetsialist
85 Merike Tõldsepp merike61@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjääriinfo spetsialist
86 Merike Teelahk merike_teelahk@hotmail.com Eesti Töötukassa (Jõhvi) karjäärinõustaja
87 Merit Luik merit.luik14@gmail.com Tartu Tamme Gümnaasium inimeseõpetuse, uurimistööaluste õpetaja, karjäärikoordinaator
88 Mirjam Roasto (Lindpere) mirjam.roasto@gmail.com Karjäärilabor OÜ karjäärinõustaja
89 Monika Sutrop monika.sutrop@gmail.com Tallinna Tehnikaülikool karjäärinõustaja
90 Natalja Dehant natalja.dehant@ivkhk.ee
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (Narva õppekoht) karjäärinõustaja
91 Natalja Prümmel (Tserepanova) natalja.prymmel@gmail.com MTÜ Samm Edasi karjäärinõustaja
92 Nelly Randver nellymust@gmail.com TÜ Narva kolledž lektor, karjäärinõustaja, psühholoog
93 Olga Soboleva olga.soboleva@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
94 Pille Pesti pille.pesti@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
95 Pille Rooks pillerooks@gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
96 Piret Jamnes piret.jamnes@fontes.ee Fontes PMP OÜ partner/karjäärinõustaja
97 Riina Padar-Leppiman riina.leppiman@gmail.com Eesti Pank personalijuht
98 Signe Reppo signe.reppo@ut.ee Tartu Ülikool täiendkoolituse programmijuht ja koolitaja
99 Silja Kruuser silja.kruuser@gmail.com Teadvel OÜ nõustaja, koolitaja
100 Silja Lilles-Sula siljalisu@gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
101 Sirje Murre sirje.murre@gmail.com Eesti Töötukasaa (Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
102 Sirli Kriisa kriisasirli@gmail.com Türi Ühisgümnaasium karjäärispetsialist, karjäärinõustaja, coach
103 Stella Müsler stellamysler@hotmail.com Toila Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
104 Teily Allas teily.allas@gmail.com Koolitusportaal OÜ karjääricoach FB Karjääripööris
105 Terje Paes tercare@gmail.com Tercare OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
106 Triin Pajo triinpajo@hotmail.com Rakvere Reaalgümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
107 Terje Laur laur.terje@gmail.com Riigikantselei nõunik
108 Tiina Saar-Veelmaa tiina@aaretesaar.ee Aaretesaar OÜ karjäärinõustaja
108 Tiina Trampärk tiina.trampark@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
110 Tiiu Allikvee tiiu.allikvee@fontes.ee Fontes PMP OÜ juhtivkonsultant, karjäärinõustaja
111 Tiiu Säbel tiiu.sabel@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjäärinõustaja
112 Triin Liin triin.liin@ut.ee Tartu Ülikool lektor
113 Triin Peitel triinpeitel@gmail.com Tartu Ülikool karjäärinõustaja, haridusteaduste nooremteadur
114 Triinu Karolin triinukarolin@gmail.com Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
115 Tuuli Mekk tuuli.mekk@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
116 Ulvi Kollom ulvi.kollom@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
117 Ursula Rahnik ursula.rahnik@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
118 Vilvi Maiste vilvi.maiste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
119 Virve Kinkar virve.kinkar@innove.ee SA Innove peaspetsialist (kutseharidus)
120 Ülle Lõhmus ylle.lohmus@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn) juhtivkarjäärispetsialist

*Kutseeksami sooritanud karjäärispetsialistide kutsetunnistuste info leiate Kutseregistrist:
valdkond: HARIDUS JA KULTUUR – Kutseala: Nõustamine ja koolitus – Kutse grupp: Karjäärinõustaja