Ühingu liikmeteks võivad olla kõik karjäärispetsialistid (karjäärinõustajad, karjääriinfospetsialistid, karjäärikoordinaatorid) ja teised karjääriteenuste arendamisest huvitatud isikud ning organisatsioonid. Liikmemaks organisatsioonidele on järgmine: MTÜ-dele 50 eurot, ülejäänud organisatsioonidele 100 eurot aastas ning iga üksikliige 30 eurot. Seega kui ühest organisatsioonist on ühingus mitu liiget, siis liikmemaksu arvestatakse iga isiku kohta + organisatsiooni kohta eraldi, kui organisatsioon soovib olla ühingu liige. Liikme aastamaks tuleb tasuda iga aasta 1. märtsiks.

 

Kutse märkme tähendus liikmete nimekirjas

Nimekirjas on välja toodud, kellel liikmetest on sooritatud kutseeksam (nime järel vastavalt KN, KIS või KP ja tase). Tasemete kirjeldused leiate kutsestandarditest. Vastavalt dokumendile “Eesti kvalifikatsiooniraamistiku sidumine Euroopa kvalifikatsiooniraamistikuga” (vt www.kutsekoda.ee) on kutse nimetused muudetud uuendatud karjäärispetsialistide kutsestandardite järgi:

vana – karjäärinõustaja IV = uus – karjäärinõustaja, tase 6

vana – karjäärinõustaja V = uus – karjäärinõustaja, tase 7 

Vajadusel saab hetkel kehtiva kutsetunnistuse juurde Kutsekojast tõendi vana kutse vastavusest uuele tasemele.

 

   Nimi Kutse (kehtiv kuni) Kontakt Töökoht Amet
Aet Trei KIS 5 (11.2021) aet.trei[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) büroojuhataja
Aiki Pärle aiki.parle[ät]gmail.com Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor programmijuht, lektor
Aili Sakkeus KN 6 (10.2020) aili.sakkeus[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (TLN Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
Andrei Kipper ak.estom[ät]gmail.com MTÜ Elukaar Tln Humanitaargümn karjäärinõustaja, koolitaja, õpetaja
Anna Gramberg KN 6 (11.2022) anna.aadress[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
Anna-Liisa Tiisma KN 6 (11.2021) Anna-Liisa.Tiisma[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Anne Kaaber KN 6 (11.2022) anne.kaaber[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
Anne-Mari Ernesaks anne-mari[ät]psience.ee Psience OÜ personalivaldkonna juht, karjäärinõustaja
Anneli Peitel anneli.peitel[ät]ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
Anneli Peterson KP 6 (12.2023) annepet33[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgevamaa) karjääriinfo spetsialist
Ave Karu KN 6 (11.2021) karu.ave[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
Ave Szymanel KIS 6 (11.2018) ave.szymanel[ät]innove.ee SA Innove õppenõustamisteenuste üksuse juhataja
Ave Vilu KN 6 (11.2020) ave.vilu[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustamise peaspetsialist
Eda Kaljuste eda.kaljuste[ät]collega.ee MTÜ Collega karjäärinõustaja, psühhoterapeut, koolitaja
Eha Raav KN 6 (04.2019) eha.raav[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
Ele Linder KN 6 (04.2019) ele.linder[ät]rajaleidja.ee Eesti Töötukassa (Pärnumaa) karjäärinõustaja
Elle Reinike elle.reinike[ät]mail.ee Rakvere haigla psühholoog
Elliko Konno KN 6 (11.2021) elliko.konno[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
Ene Simberg ene.simberg[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
Eva Rebas KN 6 (11.2021) eva.rebas[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Evelin Pant KIS 5 (11.2018) evelin.pant[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Võrumaa) karjääriinfo spetsialist
Heidi Antons KIS 6 (11.2018) heidi.antons[ät]gmail.com Paide Täiskasvanute Keskkool karjäär, inimeseõpetus
Helen Talli KIS 5 (11.2018) helentalli[ät]hotmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjääriinfo spetsialist
Helen Tuulik helentuulik[ät]gmail.com Põhja-Eesti Taastusravikeskus psühholoog
Heleri Olo heleriolo[ät]gmail.com Tartu Ülikool karjäärinõustaja
Heli Ferschel heli15[ät]hotmail.com MTÜ Ida-Virumaa karjäärinõustamise- ja koolituskeskus juhatuse liige, karjäärinõustaja
Heli Künnapuu heli.kynnapuu[ät]gmail.com MTÜ Collega karjäärinõustaja ja psühholoogiline nõustaja
Helje Mendel KN 6 (10.2020) helmendel[ät]gmail.com  Eesti Töötukassa (Järvamaa) karjäärinõustaja
Hille Krusberg hillekrusberg[ät]hot.ee Halliste põhikool, Viljandimaa psühholoog-nõustaja
Igor Novitski novitski.post[ät]gmail.com Kaitseressursside Amet värbamiskeskuse peaspetsialist
Ilona Akimova ilona.akimova[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
Ina Tepp ina.teppp[ät]gmail.com Tallinna Tehnikaülikooli karjäärikeskus projektijuht
Irina Ronk KN 6 (11.2021) irinaronk[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Irina Tšigir KIS 5 (11.2021) irina.tsigir[ät]gmail.com Tallinna Laagna Gümnaasium karjääriinfo spetsialist ning karjääri-, majandus – ja ettvõtlusõppe õpetaja
Ivika Born ivikaborn[ät]gmail.com CV-Online Estonia OÜ, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor; MTÜ Eesti Liikl. käitumise Arenduskesk värbamiskonsultant, lektor, psühholoog
Jaana Butov KN 6 (11.2021) jaana.butov[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
Jana Karilaid jana.karilaid[ät]tpmm.com.ee Eesti Kultuuri Koda
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
tegevjuht, õppejõud
Jelena Budarina KN 6 (11.2018) lenabudarina[ät]yahoo.com  AS Eesti Raudtee personali juhtivspetsialist
Jelena Kalames KN 6 (10.2020) jelena.kalamees466[ät]gmail.com MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla Tugila programmi nõustaja (NEET-noored)
Jelena Kulpina KIS 6 (10.2020) jelena.kulpina[ät]rajaleidja.ee Ida-Virumaa Rajaleidja keskus karjääriinfo spetsialist
Julia Kantemirova KN 6 (11.2021) julia.kantemirova[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Ida-Virumaa) karjäärinõustaja
Kaari Kiitsak-Prikk kaari[ät]ema.edu.ee Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia karjäärinõustaja
Kadi Orav KIS 5 (11.2021) kadi.orav[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjääriinfo spetsialist
Kadri Daljajev kadri.daljajev[ät]gmail.com Eesti Töötukassa peaspetsialist (nõustamisteenused)
Kaie Toomet kaie.toomet[ät]gmail.com Tallinna Teeninduskool tugikeskuse juhataja
Kaire Soovik kaire.soovik[ät]dualteam.ee Dualteam OÜ juhataja
Karis Reilent karis.reilent[ät]ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
Karl Tamm KN 6 (10.2020) ktamm085[ät]gmail.com (Tartumaa Rajaleidja Keskus) pensionär (endine karjäärinõustaja)
Katriin Jakobson katriin.jakobson[ät]5gmail.com vabakutseline
Katriin Visamaa katriin.visamaa[ät]dreamfoundation.eu Dream Foundation SA konsultant
Kerli Kängsepp KIS 5 (11.2021) kerli.kangsepp[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjääriinfo spetsialist
Kerli Valgma kerli.valgma[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
Kristel Ainsalu KN 6 (11.2022) kristel.ainsalu[ät]gmail.com
Kristel Lään KN 6 (11.2019) kristel.laan[ät]rajaleidja.ee Tartumaa Rajaleidja Keskus karjäärinõustaja
Kristel Paal KN 6 (10.2020) kristel.paal[ät]yahoo.com personalivaldkond pesonalispetsialist
Kristi Randla KIS 5 (10.2020) kristi.randla[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Võrumaa) karjääriinfo spetsialist
Kristina Orion kristina.orion[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa teenusejuht – karjääriteenused
Kristine Malm KN 6 (04.2019) malm.kristine[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgeva) karjäärinõustaja
Kulla Naaber KN 6 (10.2020) kullanaaber[ät]gmail.com Ettevõtja karjäärinõustaja, koolitaja
Küllike Oja KN 6 (11.2019) kyllike.oja[ät]gmail.com MTÜ Pööripäev karjäärinõustaja
Külli Klara Katariina Jõe KN 6 (11.2021) kylli.joe[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Lana Randaru KN 7 (11.2021) lana.randaru[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa teenusejuht (nõustamisteenused)
Lea Kalda lea.kalda[ät]talentmill.ee Talent Mill partner/värbamisjuht
Leonora Lees KN 6 (04.2019) leonoralees[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) juhtivkonsultant
Liis Mäeots liis.maeots[ät]rajaleidja.ee Põhja-Eesti Rajaleidja keskus karjääriüksuse juht
Liisi Toom liisitoom[ät]gmail.com Persoonibrändi Agentuur kommunikatsiooni- ja persoonibrändi konsultant
Maarika Ilves KN 6 (11.2018) maarika[ät]ilveskoolituskeskus.ee Ilves Koolituskeskus OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
Mare Aru KN 6 (10.2020) mare.aru[ät]ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja, koolitaja
Mare Lehtsalu mare.lehtsalu[ät]gmail.com karjääriõpetuse õpetaja
Mare Väli mare.vali[ät]outlook.com
Margit Rammo margit.rammo[ät]archimedes.ee Sihtasutus Archimedes Euroguidance prorammi juht
Mari Saari KN V uus KN 7 (11.2017) mari.saari51[ät]gmail.com Tartu Nõustamis- ja Kriisiabikeskus psühholoog, nõustaja
Mari Suurväli mari.suurvali[ät]pc.ut.ee Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž täiendkoolituse programmijuht
Maria Palts maria.palts[ät]rajaleidja.ee Põhja-Eesti Rajaleidja keskus karjääriinfo spetsialist
Mariann Lambing KN 6 (11.2022) mariann.lambing[ät]rajaleidja.ee Põhja-Eesti Rajaleidja keskus karjäärinõustaja
Marika Männik  KN 6 (11.2021) marika.mannik0311[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
Marja Saarma KIS 6 (11.2018) KN 6  (11.2021) marja.saarma[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjääriinfo spetsialist
Marja-Liisa Vaiksalu KN 6 (11.2021) marja-liisa.vaiksalu[ättootukassa.ee Eesti Töötukassa (TLN Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
Marju Põld KN 6 (04.2019) info[ät]karjaaripold.ee SA Innove
Karjääripõld OÜ
karjäärinõustamise peaspetsialist, karjäärinõustaja
Merike Kimber KIS 6 (11.2018) kimber.merike[ät]gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
Merike Tõldsepp KIS 6 (11.2018) merike61[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjääriinfo spetsialist
Mirjam Roasto (Lindpere) KN 7 (11.2018) mirjam.roasto[ät]gmail.com Karjäärilabor OÜ karjäärinõustaja
Monika Sutrop KN 6 (10.2020) monika.sutrop[ät]gmail.com Tallinna Tehnikaülikool karjäärinõustaja
Natalja Dehant Natalja.Dehant[ät]nvtc.ee Narva Kutseõppekeskuse Info- ja Karjäärinõustamiskeskus karjäärinõustaja
Natalja Tšerepanova natalja.tserepanova[ät]gmail.com MTÜ Samm Edasi karjäärinõustaja
Nelly Randver nellymust[ät]gmail.com Tartu Ülikooli Narva Kolledž lektor, karjäärinõustaja, psühholoog
Olga Hiielo KN 6 (11.2021) ohiileo[ät]gmail.com Career Consult OÜ juhataja, lektor ja nõustaja
Olga Soboleva KN 6 (11.2021) olga.soboleva[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Piia Mäesaar piiamaesaar[ät]gmail.com Tartu Ülikooli nõustamiskeskus juhataja
Pille Pesti  KN 6 (11.2021) pille.pesti[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Pille Rooks pillrooks[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjääriinfo spetsialist
Piret Jamnes KN 7 (11.2022) piret.jamnes[ät]fontes.ee Fontes PMP OÜ partner/karjäärinõustaja
Reelika Paju  KIS 5 (11.2021) reelika.paju[ät]rajaleidja.ee Põhja-Eesti Rajaleidja keskus karjäärinõustaja
Reet Kender  KN 6 (11.2021) reet.kender[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Võrumaa) karjäärinõustaja
Riina Padar-Leppiman padarriina[ät]hot.ee Eesti Pank personalijuht
Riina Reinmäe-Veelmaa riina.veelma.001[ät]mail.ee Tallinna Teeninduskool karjäärinõustaja – valikuaasta juhendaja
Signe Reppo signe.reppo[ät]ut.ee Tartu Ülikool täiendkoolituse programmijuht ja koolitaja
Silja Kruuser KN 6 (11.2019) silja.kruuser[ät]hotmail.com Teadvel OÜ nõustaja, koolitaja
Siret Chanet Luugima siret.luugima[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjääriinfo spetsialist
Sirli Kriisa KN 7 (04.2019) kriisasirli[ät]gmail.com Türi Ühisgümnaasium karjäärispetsialist, karjäärinõustaja, coach
Stella Müsler KN 6 (11.2021) stellamysler[ät]hotmail.com Toila Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
Teily Allas teily.allas[ät]gmail.com Viisemot OÜ karjääricoach FB Karjääripööris
Terje Paes KN 7 (10.2020) tercare[ät]gmail.com Tercare OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
Terje Laur KN 7 (10.2020) laur.terje[ät]gmail.com Riigikantselei nõunik
Tiina Saar-Veelmaa KN 6 (11.2018) tiina[ät]aaretesaar.ee Aaretesaar OÜ karjäärinõustaja
Tiina Trampärk tiina.trampark[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Tiiu Allikvee KN 7 (11.2022) tiiu.allikvee[ät]fontes.ee Fontes PMP OÜ juhtivkonsultant, karjäärinõustaja
Tiiu Säbel KN 6 (11.2019) tiiu.sabel[ä]gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjäärinõustaja
Triin Juss triin.juss[ät]astangu.ee Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus tööhõivetalituse juht
Triin Peitel triin.peitel[ät]emu.ee Eesti Maaülikool karjäärinõustaja
Triinu Putnik KIS 5 (04.2020)

KIS 6 (11.2021)

triinu.putnik[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjääriinfo spetsialist
Tuuli Mekk KIS 6 (10.2020) tuuli.mekk[ät]gmail.com Valgamaa Rajaleidja keskus karjääriinfo spetsialist
Ulvi Kollom KN 6 (11.2021) ulvi.kollom[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
Ursula Rahnik KN 6 (11.2018) ursula.rahnik[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
Urve Tamme urve.tamme@ee.g4s.com
Vahur Kask  KN 6 (11.2021) kaskvahur[ät]gmail.com Tallinna Tehnikaülikool (Tln ja Harjumaa) tudeng
Vilvi Maiste KN 6 (11.2018) vilvi.maiste[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
Virve Kinkar KN 7 (10.2020) virve.kinkar[ät]innove.ee SA Innove karjääriõppe peaspetsialist