Liikmete andmed 16.01.2020 seisuga.

1 Aet Trei aet.trei@mail.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) büroojuhataja
2 Aiki Pärle aiki.parle@gmail.com Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Avatud Kõrgkooli juht
3 Aili Sakkeus sakkeus4@]gmail.com   karjäärinõustaja
4 Angela Rebas   Kiili Gümnaasim karjäärikoordinaator, karjääriõpetuse õpetaja
5 Anna Ditman ditmanna82@gmail.com Tallinna Pae Gümnaasium aineōpetaja
6 Anna Gramberg tulevikupilt@gmail.com Tulevikuredel OÜ, SA Archimedes karjäärinõustaja, Euroguidance koordinaator
7 Anna-Liisa Tiisma Anna-Liisa.Tiisma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn  ja Harjumaa) karjäärinõustaja
8 Anne Kaaber Anne.Kaaber@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
9 Anne-Mari Ernesaks anne-mari@psience.ee Psience OÜ personalivaldkonna juht, karjäärinõustaja
10 Anneli Peitel annelipeitel@gmail.com Psühhioloogiakeskus OÜ nõustaja
11 Anneli Peterson annpet33@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgevamaa) karjääriinfo spetsialist
12 Anu Puulmann anu.puulmann@gmail.com Tartu Ülikool Viljandi Kultuuriakadeemia rahvusvaheliste suhete spetsialist (k.a õpirände toetamine)
13 Ave Karu karu.ave@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) juhtivkarjäärispetsialist
14 Ave Vilu Ave.Vilu@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustamise peaspetsialist
15 Diana Kägo diana_kago@hotmail.com Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
16 Eda Kaljuste eda.kaljuste@gmail.com MTÜ Collega karjäärinõustaja, psühhoterapeut, koolitaja
17 Eha Raav Eha.Raav@tootukassa.ee  Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
18 Ele Parik linder.ele@gmail.com Töötukassa (Pärnumaa) karjäärinõustaja
19 Elle Reinike elle.reinike@mail.ee Rakvere haigla psühholoog
20 Elliko Konno elliko.konno@gmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
21 Ene Simberg Ene.Simberg@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
22 Eva Rebas eva.rebas@gmail.com Benita Kodu AS psühholoog, karjäärinõustaja
23 Evelin Pant Evelin.Pant@tootukassa.ee Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjääriinfospetsialist
24 Heidi Antons heidi.antons@gmail.com Paide Täiskasvanute Keskkool karjääri- ja inimeseõpetus
25 Helen Tuulik helentuulik@gmail.com PERH psühhiaatriakliinik Psühholoog
26 Heli Ferschel heli15@hotmail.com MTÜ Ida-Virumaa karjäärinõustamise- ja koolituskeskus juhatuse liige, karjäärinõustaja
27 Heli Künnapuu heli.kynnapuu@gmail.com MTÜ Collega, Eesti Grupianalüüsi Selts, Nõustamine ja Koolitus karjääri- ja psühholoogiline nõustaja
28 Helje Mendel helmendel@gmail.com Rapla Gümnaasium karjäärinõustaja, täiskasvanuhariduse koordinaator
29 Hille Krusberg hillekrusberg@gmail.com Halliste põhikool, Viljandimaa psühholoog-nõustaja
30 Ilona Akimova Ilona.Akimova@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
31 Ilona Lott ilona.lott@gmail.com Human Element Solutions OÜ Tegevjuht
32 Irina Ronk irinaronk@gmail.com Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
33 Irina Tšigir irina.tsigir@gmail.com Tallinna Laagna Gümnaasium karjääriinfo spetsialist, karjääri-, majandus – ja ettvõtlusõppe õpetaja
34 Ivika Born ivikaborn@gmail.com CV-Online/ EEkõrgkool Mainor karjäärinõustaja, psühholoog, lektor
35 Jaana Butov Jaana.Butov@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
36 Jana Karilaid jana.karilaid@tpmm.com.ee Eesti Kultuuri Koda TÜ Viljandi KA tegevjuht, õppejõud
37 Jelena Kalames jelena.kalames466@gmail.com MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla Tugila programmi nõustaja (NEET-noored)
38 Julia Käen Julia.Kaen@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Ida-Virumaa) karjääriinfo spetsialist
39 Kaari Kiitsak-Prikk kaari@ema.edu.ee Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia karjäärinõustaja
40 Kadri Daljajev kadri.daljajev@gmail.com Proekspert AS Agile & People Coach
41 Kadri Jurs Kadri.jurs@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
42 Kaie Toomet kaie.toomet@gmail.com Saku Gümnaasium tugisüsteemi juht
43 Kaire Parve kaire.soovik@dualteam.ee Dualteam OÜ juhataja
44 Karis Reilent karis.reilent@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
45 Karl Tamm ktamm085@gmail.com pensioär endie karjäärinõustaja
46 Katriin Jakobson  katriin.jakobson5@gmail.com Vabakutseline   
47 Katriin Visamaa katriin.visamaa@dreamfoundation.eu Dream Foundation noorte konsultant (lapsepuhk kuni okt 2015)
48 Kerli Valgma Kerli.Valgma@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
49 Kristel Ainsalu kristel.ainsalu@gmail.com Eesti Töötukassa juhtivkarjäärispetsialist
50 Kristel Lään-Saarik kristel.laan-saarik@ut.ee Tartu Ülikool nõustamiskeskuse juh, karjäärinõustaja
51 Kristel Paal kristel.paal@yahoo.com   personalispetsialist
52 Kristi Luik kristi.luik@mail.ee Rapla Täiskasvanute Gümnaasium Karjäärikoordinaator, karjääriõpetuse õpetaja
53 Kristi Randla kristirandla@hotmail.com Eesti Töötukassa (Võrumaa) karjääriinfo spetsialist
54 Kristina Orion Kristina.Orion@tootukassa.ee Eesti Töötukassa teenusejuht – karjääriteenused
55 Kristine Malm malm.kristine@gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgeva) karjäärinõustaja
56 Kulla Naaber kullanaaber@gmail.com Ettevõtja karjäärinõustaja, koolitaja
57 Küllike Oja kyllike.oja@gmail.com MTÜ Pööripäev karjäärinõustaja
58 Külli Klara Katariina Jõe Kylli.Joe@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjum) karjäärinõustaja
59 Lana Randaru lana.randaru@tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjääriteenuste metoodik
60 Lemme-Getter Bogatkin Lemme-Getter.Bogatkin@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
61 Leonora Lees leonoralees@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) juhtivkonsultant
62 Liis Süsmalainen liismaeots@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
63 Liisi Toom liisitoom@gmail.com Persoonibrändi Agentuur kommunikatsiooni- ja persoonibrändi konsultant
64 Ly Kubenko Ly.Kubenko@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa osak) karjääriinfo spetsialist
65 Maarika Ilves maarika@ilveskoolituskeskus.ee Ilves Koolituskeskus OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
66 Maive Noodla maive.noodla@poltsamaa.edu.ee Põltsamaa Ühisgümnaasium õpetaja, karjäärikoordinaator
67 Mare Aru mare.aru@ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
68 Mare Lehtsalu mare.lehtsalu@gmail.com KNÜ  juhatuse esinaine
69 Margit Rammo margit.rammo@archimedes.ee Sihtasutus Archimedes Euroguidance prorammi juht
70 Mari Saari mari.saari51@gmail.com Tartu Nõustamis-ja Kriisiabikeskus täiendkoolituse programmijuht
71 Mari Suurväli mari.suurvali@ut.ee TÜ Pärnu Kolledž/Tallinna Tehnikakõrgkool täiendkoolituse programmijuht
72 Maria Krõlova maria.krolova@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
73 Mariann Lambing mariann.lambing@gmail.com Vunder Kunstikool stuudio koordinaator
74 Marika Männik marika.mannik0311@gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
75 Marja Saarma marja.saarma@tootukassa.ee  Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) peaspetsialist – karjäärispetsialistide väljaõpe
76 Marja-Liisa Vaiksalu Marja-Liisa.Vaiksalu@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn, Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
77 Marju Põld info@karjaaripold.ee Karjääripõld OÜ karjäärinõustaja
78 Merike Kimber kimber.merike@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjääriinfospetsialist
79 Merike Tõldsepp merike61@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjääriinfo spetsialist
80 Mirjam Roasto (Lindpere) mirjam.roasto@gmail.com Karjäärilabor OÜ karjäärinõustaja
81 Monika Sutrop monika.sutrop@gmail.com Tallinna Tehnikaülikool karjäärinõustaja
82 Natalja Dehant Natalja.Dehant@nvtc.ee Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (Narva õppekoht) karjäärinõustaja
83 Natalja Prümmel (Tserepanova) natalja.prymmel@gmail.com MTÜ Samm Edasi  karjäärinõustaja
84 Nelly Randver nellymust@gmail.com TÜ Narva kolledž lektor, karjäärinõustaja, psühholoog
85 Olga Soboleva Olga.Soboleva@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
86 Pille Pesti pille.pesti@gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
87 Pille Rooks pillerooks@gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
88 Piret Jamnes piret.jamnes@fontes.ee Fontes PMP OÜ partner/karjäärinõustaja
89 Reelika Paju   Eesti Töötukassa (Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
90 Riina Padar-Leppiman riina.leppiman@gmail.com Eesti Pank personalijuht
91 Signe Reppo signe.reppo@ut.ee Tartu Ülikool täiendkoolituse programmijuht ja koolitaja
92 Silja Kruuser silja.kruuser@gmail.com Teadvel OÜ nõustaja, koolitaja
93 Sirje Murre sirje.murre@gmail.com Eesti Töötukasaa (Karjäärikeskus) karjäärinõustaja
94 Sirli Kriisa kriisasirli@gmail.com Türi Ühisgümnaasium karjäärispetsialist, karjäärinõustaja, coach
95 Stella Müsler stellamysler@hotmail.com Toila Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
96 Teily Allas teily.allas@gmail.com Koolitusportaal OÜ karjääricoach FB Karjääripööris
97 Terje Paes  tercare@gmail.com Tercare OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
98 Triin Pajo triinpajo@hotmail.com Rakvere Reaalgümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
99 Terje Laur laur.terje@gmail.com Riigikantselei nõunik
100 Tiina Saar-Veelmaa tiina@aaretesaar.ee Aaretesaar OÜ karjäärinõustaja
101 Tiina Trampärk Tiina.Trampark@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
102 Tiiu Allikvee tiiu.allikvee@fontes.ee Fontes PMP OÜ juhtivkonsultant, karjäärinõustaja
103 Tiiu Säbel tiiu.sabel@gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjäärinõustaja
104 Triin Liin Triin.liin@ut.ee Tartu Ülikool lektor
105 Triin Peitel triinpeitel@gmail.com Eesti Maaülikool karjäärinõustaja, haridusteaduste nooremteadur
106 Triinu Karolin triinukarolin@gmail.com Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
107 Triinu Putkin triinu.putnik@gmail.com Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjääriinfospetsialist
108 Tuuli Mekk tuuli.mekk@gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
109 Ulvi Kollom ulvi.kollom@gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
110 Ursula Rahnik Ursula.Rahnik@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
111 Vilvi Maiste Vilvi.Maiste@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
112 Virve Kinkar virve.kinkar@inove.ee SA Innove peaspetsialist (kutseharidus)
113 Ülle Lõhmus ylle.lohmus@tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn) juhtivkarjäärispetsialist

*Kutseeksami sooritanud karjäärispetsialistide kutsetunnistuste info leiate Kutseregistrist:
valdkond: HARIDUS JA KULTUUR – Kutseala: Nõustamine ja koolitus – Kutse grupp: Karjäärinõustaja