Nimi* Kontakt Töökoht Amet
Aet Trei aet.trei[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) büroojuhataja
Aiki Pärle aiki.parle[ät]gmail.com Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Avatud Kõrgkooli juht
Aili Sakkeus aili.sakkeus[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Andrei Kipper ak.estom[ät]gmail.com MTÜ Elukaar, Tallinna Humanitaargümnaasium karjäärinõustaja, koolitaja, õpetaja
Anna Gramberg anna.aadress[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
Anna-Liisa Tiisma Anna-Liisa.Tiisma[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Anne Kaaber anne.kaaber[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
Anne-Mari Ernesaks anne-mari[ät]psience.ee Psience OÜ personalivaldkonna juht, karjäärinõustaja
Anneli Peitel anneli.peitel[ät]ut.ee   karjäärinõustaja
Anneli Peterson annpet33[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgevamaa) karjääriinfo spetsialist
Ave Karu karu.ave[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) juhtivkarjäärispetsialist
Ave Szymanel ave.szymanel[ät]innove.ee SA Innove õppenõustamisteenuste üksuse juhataja
Ave Vilu ave.vilu[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustamise peaspetsialist
Diana Kägo diana_kago[ät]hotmail.com Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
Eda Kaljuste eda.kaljuste[ät]collega.ee MTÜ Collega karjäärinõustaja, psühhoterapeut, koolitaja
Eha Raav eha.raav[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
Ele Linder ele.linder[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Pärnumaa) karjäärinõustaja
Elle Reinike elle.reinike[ät]mail.ee Rakvere haigla psühholoog
Elliko Konno elliko.konno[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
Ene Simberg ene.simberg[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
Eva Rebas eva.rebas[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Evelin Pant evelin.pant[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Võrumaa) karjääriinfo spetsialist
Heidi Antons heidi.antons[ät]gmail.com Paide Täiskasvanute Keskkool karjäär, inimeseõpetus
Helen Talli helentalli[ät]hotmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjääriinfo spetsialist
Helen Tuulik helentuulik[ät]gmail.com Põhja-Eesti Taastusravikeskus psühholoog
Heleri Olo heleriolo[ät]gmail.com Tartu Ülikool värbamisspetsialist
Heli Ferschel heli15[ät]hotmail.com MTÜ Ida-Virumaa karjäärinõustamise- ja koolituskeskus juhatuse liige, karjäärinõustaja
Heli Künnapuu heli.kynnapuu[ät]gmail.com MTÜ Collega karjäärinõustaja ja psühholoogiline nõustaja
Helje Mendel helmendel[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Järvamaa) karjäärinõustaja
Hille Krusberg hillekrusberg[ät]hot.ee Halliste põhikool, Viljandimaa psühholoog-nõustaja
Igor Novitski novitski.post[ät]gmail.com Kaitseressursside Amet värbamiskeskuse peaspetsialist
Ilona Akimova ilona.akimova[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
Ilona Lott ilona.lott[ät]gmail.com Human Element Solutions OÜ tegevjuht
Ina Tepp ina.teppp[ät]gmail.com Tallinna Tehnikaülikooli karjäärikeskus projektijuht
Irina Ronk irinaronk[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Irina Tšigir irina.tsigir[ät]gmail.com Tallinna Laagna Gümnaasium karjääriinfo spetsialist, karjääri-, majandus – ja ettvõtlusõppe õpetaja
Ivika Born ivikaborn[ät]gmail.com CV-Online Estonia OÜ, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor värbamiskonsultant, lektor, psühholoog
Jaana Butov jaana.butov[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
Jana Karilaid jana.karilaid[ät]tpmm.com.ee Eesti Kultuuri Koda
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
tegevjuht, õppejõud
Jelena Budarina lenabudarina[ät]yahoo.com AS Eesti Raudtee personali juhtivspetsialist
Jelena Kalames jelena.kalamees466[ät]gmail.com MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla Tugila programmi nõustaja (NEET-noored)
Jelena Kulpina     karjääriinfo spetsialist
Julia Kantemirova julia.kantemirova[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Ida-Virumaa) karjäärinõustaja
Kaari Kiitsak-Prikk kaari[ät]ema.edu.ee Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia karjäärinõustaja
Kadi Orav     karjääriinfo spetsialist
Kadri Daljajev kadri.daljajev[ät]gmail.com Eesti Töötukassa peaspetsialist (nõustamisteenused)
Kadri Jurs kadri.jurs[ät]ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
Kaie Toomet kaie.toomet[ät]gmail.com Saku Gümnaasium tugisüsteemi juht
Kaire Parve kaire.soovik[ät]dualteam.ee Dualteam OÜ juhataja
Karis Reilent     karjäärinõustaja, personalispetsialist
Karl Tamm ktamm085[ät]gmail.com   pensionär (endine karjäärinõustaja)
Katriin Jakobson katriin.jakobson[ät]5gmail.com vabakutseline  
Katriin Visamaa katriin.visamaa[ät]dreamfoundation.eu Dream Foundation SA konsultant
Kerli Kängsepp kerli.kangsepp[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjääriinfo spetsialist
Kerli Valgma kerli.valgma[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
Kristel Ainsalu kristel.ainsalu[ät]gmail.com    
Kristel Lään-Saarik kristel-laan.saarik[ät]ut.ee Tartu Ülikool nõustamiskeskuse juhataja, karjäärinõustaja
Kristel Paal kristel.paal[ät]yahoo.com personalivaldkond pesonalispetsialist
Kristi Luik kristi.luik@mail.ee Rapla Täiskasvanute Gümnaasium Karjäärikoordinaator, karjääriõpetuse õpetaja
Kristi Randla kristi.randla[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Võrumaa) karjääriinfo spetsialist
Kristina Orion kristina.orion[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa teenusejuht – karjääriteenused
Kristine Malm malm.kristine[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgeva) karjäärinõustaja
Kulla Naaber kullanaaber[ät]gmail.com Ettevõtja karjäärinõustaja, koolitaja
Küllike Oja kyllike.oja[ät]gmail.com MTÜ Pööripäev karjäärinõustaja
Külli Klara Katariina Jõe kylli.joe[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Lana Randaru lana.randaru[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjääriteenuste metoodik
Lea Kalda lea.kalda[ät]talentmill.ee Talent Mill partner/värbamisjuht
Lemme-Getter Bogatkin Lemme-Getter.Bogatkin[ät]tootukassa.ee

Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Leonora Lees leonoralees[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) juhtivkonsultant
Liis Süsmalainen liis.sysmalainen[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärikeskuse juht
Liisi Toom liisitoom[ät]gmail.com Persoonibrändi Agentuur kommunikatsiooni- ja persoonibrändi konsultant
Ly Kubenko Ly.Kubenko[ät]tootukassa..ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjääriinfo spetsalist
Maarika Ilves maarika[ät]ilveskoolituskeskus.ee Ilves Koolituskeskus OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
Maive Noodla maive.noodla@poltsamaa.edu.ee Põltsamaa Ühisgümnaasium õpetaja, karjäärikoordinaator
Mare Aru mare.aru[ät]ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja, koolitaja
Mare Lehtsalu mare.lehtsalu[ät]gmail.com   karjääriõpetuse õpetaja
Mare Väli mare.vali[ät]outlook.com    
Margit Rammo margit.rammo[ät]archimedes.ee Sihtasutus Archimedes Euroguidance prorammi juht
Mari Saari mari.saari51[ät]gmail.com Tartu Nõustamis- ja Kriisiabikeskus psühholoog, nõustaja
Mari Suurväli mari.suurvali[ät]pc.ut.ee Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž täiendkoolituse programmijuht
Mariann Lambing   Vunder Kunstikool stuudio koordinaator
Marika Männik marika.mannik0311[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
Marja Saarma marja.saarma[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa peaspetsialist, karjäärispetsialistide väljaõpe
Marja-Liisa Vaiksalu marja-liisa.vaiksalu[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Marju Põld info[ät]karjaaripold.ee Karjääripõld OÜ

karjäärinõustaja
Merike Kimber kimber.merike[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjäärinõustaja
Merike Tõldsepp merike61[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjääriinfo spetsialist
Mirjam Roasto (Lindpere) mirjam.roasto[ät]gmail.com Karjäärilabor OÜ karjäärinõustaja
Monika Sutrop monika.sutrop[ät]gmail.com TalTech karjäärinõustaja
Natalja Dehant Natalja.Dehant[ät]nvtc.ee Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (Narva õppekoht) karjäärinõustaja
Natalja Tšerepanova natalja.tserepanova[ät]gmail.com MTÜ Samm Edasi karjäärinõustaja
Nelly Randver nellymust[ät]gmail.com Tartu Ülikooli Narva Kolledž lektor, karjäärinõustaja, psühholoog
Olga Hiielo ohiileo[ät]gmail.com Career Consult OÜ juhataja, lektor ja nõustaja
Olga Soboleva olga.soboleva[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Pille Pesti pille.pesti[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Pille Rooks pillrooks[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjääriinfo spetsialist
Piret Jamnes piret.jamnes[ät]fontes.ee Fontes PMP OÜ

partner/karjäärinõustaja
Reelika Paju     karjäärinõustaja
Reet Kender reet.kender[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Võrumaa) karjäärinõustaja
Riina Padar-Leppiman padarriina[ät]hot.ee Eesti Pank personalijuht
Signe Reppo signe.reppo[ät]ut.ee Tartu Ülikool täiendkoolituse programmijuht ja koolitaja
Silja Kruuser silja.kruuser[ät]hotmail.com Teadvel OÜ

nõustaja, koolitaja
Siret Chanet Luugima siret.luugima[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjääriinfo spetsialist
Sirli Kriisa kriisasirli[ät]gmail.com Türi Ühisgümnaasium karjäärispetsialist, karjäärinõustaja, coach
Stella Müsler stellamysler[ät]hotmail.com Toila Gümnaasium

karjääriõpetuse õpetaja
Teily Allas teily.allas[ät]gmail.com Viisemot OÜ karjääricoach
FB Karjääripööris
Terje Paes tercare[ät]gmail.com Tercare OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
Triin Pajo triinpajo[ät]hotmail.com Rakvere Reaalgümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
Terje Laur laur.terje[ät]gmail.com Riigikantselei

nõunik
Tiina Saar-Veelmaa tiina[ät]aaretesaar.ee Aaretesaar OÜ karjäärinõustaja
Tiina Trampärk tiina.trampark[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tallinn ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Tiiu Allikvee tiiu.allikvee[ät]fontes.ee Fontes PMP OÜ juhtivkonsultant, karjäärinõustaja
Tiiu Säbel tiiu.sabel[ä]gmail.com Eesti Töötukassa (Lääne-Virumaa) karjäärinõustaja
Triin Juss triin.juss[ät]astangu.ee Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus tööhõivetalituse juht
Triin Peitel triin.peitel[ät]ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja, haridusteaduste nooremteadur
Triinu Putnik triinu.putnik[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjääriinfo spetsialist
Triinu Karolin triinukarolin[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
Tuuli Mekk tuuli.mekk[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
Ulvi Kollom ulvi.kollom[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
Ursula Rahnik ursula.rahnik[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
Urve Tamme urve.tamme@ee.g4s.com    
Vahur Kask kaskvahur[ät]gmail.com Tallinna Tehnikaülikool (Tln ja Harjumaa) tudeng
Vilvi Maiste vilvi.maiste[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
Virve Kinkar virve.kinkar[ät]innove.ee SA Innove peaspetsialist (kutseharidus)
Ülle Lõhmus ylle.lohmus[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Karjäärikeskus) juhtivkarjäärispetsialist

*Kutseeksami sooritanud karjäärispetsialistide kutsetunnistuste info leiate Kutseregistrist:
valdkond: HARIDUS JA KULTUUR – Kutseala: Nõustamine ja koolitus – Kutse grupp: Karjäärinõustaja