Tugengitegu 2019 konkurss

Eesti Karjäärinõustajate Ühing (KNÜ) tunnustab teist aastat parimaid karjäärivaldkonna tudengitöid. Konkursi eesmärk on esile tuua ja tunnustada karjääriteemasid käsitlevaid uurimistöid, vahendada värskeid teoreetilisi teadmisi ning arendada tudengite ja praktikute koostööd.

Kandideerimine TUDENGITEGU 2019 konkursile on lõppenud! 

Tööde puhul hinnatakse:

– uuenduslikkust,

– kasutegurit,

– rakendatavust,

– panust valdkonna arendamisse.

Hindamiskriteeriumite täpsemad kirjeldused leiab kandideerimisankeedist ning KNÜ kodulehelt tudengitegu rubriigist.

Kui Sa ise pole enam värske lõpetaja, ent tead kedagi KNÜ tudengitegu tiitli väärilist, siis soovita tal kindlasti osaleda!

Parimaid töid tutvustatakse 22.novembril 2019 toimuval tunnustamisüritusel, kus kuulutatakse välja ka konkursi võitjad. Konkursi korraldab KNÜ parimate praktikate töörühm.

Eelmisel aastal tunnustati 3 lõputööd, mis pakkusid värskeid teadmisi karjäärijuhtimisest, tööõnnest ja karjäärinõustamise väärtusest. Tutvu 2018.aasta tudengitegu töödega siin.

Eesti Karjäärinõustajate Ühing (KNÜ) on karjäärispetsialiste ja karjääriteenuste arendamisest huvitatud inimesi ühendav organisatsioon, mis seisab oma liikmete ametialaste huvide eest, väärtustab karjäärispetsialisti elukutset, korraldab täiendõpet, loob ja levitab karjäärispetsialistidele nende tööks vajalikke materjale, osaleb Eesti karjääriteenuste arendamises ning on karjäärispetsialistidele kutset andev organisatsioon.

Lisainfo:
Kristel Ainsalu
KNÜ parimate praktikate töörühm
kristel.ainsalu(at)gmail.com
www.kny.ee/tudengitegu