Имя Сертификат Контакт Организация Должность
Aiki Pärle aiki.parle[ät]gmail.com Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor projektijuht
Aili Sakkeus KN 6 (10.2020) aili.sakkeus[ät]rajaleidja.ee Põhja-Eesti Rajaleidja keskus karjäärinõustaja
Andrei Kipper ak.estom[ät]gmail.com MTÜ Elukaar Tln Humanitaargümn karjäärinõustaja, koolitaja, õpetaja
Anna Gramberg anna.gramberg[ät]rajaleidja.ee Tartumaa Rajaleidja Keskus karjäärinõustaja
Anna-Liisa Tiisma Anna-Liisa.Tiisma[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Anne Kaaber anne.kaaber[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
Anne-Mari Ernesaks anne-mari[ät]psience.ee Psience OÜ personalivaldkonna juht, karjäärinõustaja
Ave Karu karu.ave[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
Ave Szymanel KIS 6 (11.2018) ave.szymanel[ät]innove.ee SA Innove õppenõustamisteenuste üksuse juhataja
Ave Vilu KN 6 (11.2020) ave.vilu[ät]innove.ee SA Innove karjäärinõustamise peaspetsialist
Eda Kaljuste eda.kaljuste[ät]mail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja, koolitaja
Eha Raav KN 6 (04.2019) eha.raav[ät]rajaleidja.ee Põlvamaa Rajaleidja keskus karjäärinõustaja
Ele Linder KN 6 (04.2019) ele.linder[ät]rajaleidja.ee Eesti Töötukassa (Pärnumaa) karjäärinõustaja
Elle Reinike elle.reinike[ät]mail.ee Tamsalu Gümnaasium psühholoog-sotsiaalpedagoog
Elliko Konno KN IV uus KN 6 (12.2016) elliko.konno[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjäärinõustaja
Eva Rebas KN IV uus KN 6 (12.2016) eva.rebas[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Evelin Pant KIS 5 (11.2018) evelin.pant[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjääriinfo spetsialist
Heidi Antons KIS 6 (11.2018) heidi.antons[ät]gmail.com Järvamaa Rajaleidja Keskus sotsiaalpedagoog
Helen Talli KIS 5 (11.2018) helentalli[ät]hotmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjääriinfo spetsialist
Helen Tuulik helentuulik[ät]gmail.com Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
Heleri Olo heleriolo[ät]gmail.com Tartu Ülikool karjäärinõustaja
Heli Ferschel heli15[ät]hotmail.com MTÜ Ida-Virumaa karjäärinõustamise- ja koolituskeskus juhatuse liige, karjäärinõustaja
Heli Künnapuu heli.kynnapuu[ät]gmail.com MTÜ Collega karjääri- ja psühholoogiline nõustaja
Helje Mendel KN 6 (10.2020) helmendel[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Järvamaa) karjäärinõustaja
Hille Krusberg hillekrusberg[ät]hot.ee Halliste põhikool, Viljandimaa psühholoog-nõustaja
Igor Novitski novitski.post[ät]gmail.com Kaitseressursside Amet värbamiskeskuse peaspetsialist
Irina Ronk irinaronk[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Ivika Born ivikaborn[ät]gmail.com CV-Online Estonia OÜ, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor; MTÜ Eesti Liikl. käitumise Arenduskesk värbamiskonsultant, lektor, psühholoog
Jaana Butov jaana.butov[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjäärinõustaja
Jana Karilaid jana.karilaid[ät]tpmm.com.ee Eesti Kultuuri Koda
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
tegevjuht, õppejõud
Janika Tamsalu janika.tamsalu[ät]innove.ee SA Innove karjääriinfo peaspetsialist
Jelena Budarina KN 6 (11.2018) lenabudarina[ät]yahoo.com AS Eesti Raudtee personali juhtivspetsialist
Jelena Kalames KN 6 (10.2020) jelena.kalames[ät]rajaleidja.ee Valgamaa Rajaleidja keskus karjäärinõustaja
Jelena Kulpina KIS 6 (10.2020) jelena.kulpina[ät]rajaleidja.ee Ida-Virumaa Rajaleidja keskus karjääriinfo spetsialist
Julia Kantemirova julia.kantemirova[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Ida-Virumaa) karjäärinõustaja
Julia Šarapova KN 6 (11.2018) julia.sarapova[ät]ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
Kaari Kiitsak-Prikk kaari[ät]ema.edu.ee Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia karjäärinõustaja
Kadi Orav kadi.orav[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjääriinfo spetsialist
Kadri Daljajev kadri.daljajev[ät]gmail.com Eesti Töötukassa peaspetsialist (nõustamisteenused)
Kai Kell kellakai[ät]gmail.com Eesti Energia AS personalijuht
Kaie Toomet kaie.toomet[ät]gmail.com Tallinna Teeninduskool tugikeskuse juhataja
Kaire Karon KN V (12.2016) karon55[ät]gmail.com KNÜ kutsekomisjon liige
Kaire Soovik kaire.soovik[ät]dualteam.ee Dualteam OÜ juhataja
Kaisa Linnamägi kaisas[ät]tlu.ee Tallinna Ülikool karjäärinõustaja
Karis Reilent karis.reilent[ät]ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
Karl Tamm KN 6 (10.2020) karl.tamm[ät]rajaleidja.ee Tartumaa Rajaleidja Keskus karjäärinõustaja
Katriin Jakobson katriin[ät]valgus.eu Abiraamat OÜ/Computaare OÜ
Katriin Visamaa katriin.visamaa[ät]dreamfoundation.eu Dreamfoundation konsultant
Kersti Aave KN 6 (04.2019) kerstiaave[ät]gmail.com Põhja-Eesti Rajaleidja Keskus karjäärinõustaja
Kristel Ainsalu kristel.ainsalu[ät]gmail.com
Kristel Lään KN 6 (11.2019) kristel.laan[ät]rajaleidja.ee Tartumaa Rajaleidja Keskus karjäärinõustaja
Kristel Paal KN 6 (10.2020) kristel.paal[ät]rajaleidja.ee Tartumaa Rajaleidja Keskus karjäärinõustaja
Kristi Randla KIS 5 (10.2020) kristi.randla[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Võrumaa) karjääriinfo spetsialist
Kristina Orion kristina.orion[ät]innove.ee SA Innove karjäärinõustamise juhtivspetsialist
Kristine Malm KN 6 (04.2019) malm.kristine[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Jõgeva) karjäärinõustaja
Kulla Naaber KN 6 (10.2020) kullanaaber[ät]gmail.com Põhja-Eesti Rajaleidja Keskus karjäärinõustaja
Küllike Oja KN 6 (11.2019) kyllike.oja[ät]gmail.com MTÜ Pööripäev karjäärinõustaja
Lana Randaru KN V uus KN 7 (12.2016) lana.randaru[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa teenusejuht (nõustamisteenused)
Lea Kalda lea.kalda[ät]talentmill.ee Talent Mill partner/värbamisjuht
Leonora Lees KN 6 (04.2019) leonoralees[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
Liis Mäeots liis.maeots[ät]rajaleidja.ee Põhja-Eesti Rajaleidja keskus karjääriüksuse juht
Liisa Raudsepp liisa.raudsepp[ät]tripod.ee Tripod Grupp OÜ psühholoog-konsultant
Liisi Toom liisitoom[ät]gmail.com Persoonibrändi Agentuur kommunikatsiooni- ja persoonibrändi konsultant
Maarika Ilves KN 6 (11.2018) maarika.ilves[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Võrumaa) karjäärinõustaja
Mare Aru KN 6 (10.2020) mare.aru[ät]ut.ee Tartu Ülikool karjäärinõustaja
Mare Lehtsalu mare.lehtsalu[ät]innove.ee SA Innove karjääriõppe peaspetsialist
Mare Väli mare.vali[ät]outlook.com
Mari Saari KN V uus KN 7 (11.2017) mari.saari51[ät]gmail.com Tartu Nõustamis- ja Kriisiabikeskus psühholoog, nõustaja
Mari Suurväli mari.suurvali[ät]pc.ut.ee Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž täiendkoolituse programmijuht
Maria Palts maria.palts[ät]rajaleidja.ee Põhja-Eesti Rajaleidja keskus karjääriinfo spetsialist
Marika Männik marika.mannik0311[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tartumaa) karjäärinõustaja
Marja Saarma KIS 6 (11.2018) marja.saarma[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjääriinfo spetsialist
Marja-Liisa Vaiksalu marja-liisa.vaiksalu[ät]rajaleidja.ee Põhja-Eesti Rajaleidja keskus karjäärinõustaja
Marjana Luist marjana.luist[ät]rajaleidja.ee Saarema Rajaleidja keskus karjäärinõustaja
Marju Põld KN 6 (04.2019) info[ät]karjaaripold.ee SA Innove
Karjääripõld OÜ
karjäärinõustamise peaspetsialist, karjäärinõustaja
Merike Kimber KIS 6 (11.2018) kimber.merike[ät]gmail.com Eesti Töötukassa karjääriinfo spetsialist
Merike Tõldsepp KIS 6 (11.2018) merike61[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Valgamaa) karjääriinfo spetsialist
Mirjam Lindpere KN 7 (11.2018) mirjam.lindpere[ät]gmail.com Karjäärilabor OÜ karjäärinõustaja
Monika Sutrop KN 6 (10.2020) monika.sutrop[ät]ttu.ee Tallinna Tehnikaülikool karjäärinõustaja
Natalja Dehant Natalja.Dehant[ät]nvtc.ee Narva Kutseõppekeskuse Info- ja Karjäärinõustamiskeskus karjäärinõustaja
Natalja Tšerepanova natalja.tserepanova[ät]gmail.com MTÜ Samm Edasi karjäärinõustaja
Nelly Randver nellymust[ät]gmail.com Tartu Ülikooli Narva Kolledž lektor, karjäärinõustaja, psühholoog
Olga Soboleva olga.soboleva[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Piia Mäesaar piiamaesaar[ät]gmail.com Tartu Ülikool karjääritalituse juhataja
Pille Pesti pille.pesti[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Piret Jamnes piret.jamnes[ät]fontes.ee Fontes PMP OÜ partner/karjäärinõustaja
Reet Jakobson reetjakobson[ät]gmail.com Tartu Täiskasvanute Gümnaasium karjääriõpetuse õpetaja
Reet Kender reet.kender[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Võrumaa) karjäärinõustaja
Riina Padar-Leppiman riina.padar-leppiman[ät]eestipank.ee.ee Eesti Pank personalijuht
Saima Tell tellsaima[ät]gmail.com Keeni Põhikool karjäärikoordinaator
Signe Reppo signe.reppo[ät]ut.ee Tartu Ülikool täiend- ja tasemeõppe peaspetsialist
Silja Kruuser KN 6 (11.2019) silja.kruuser[ät]hotmail.com Teadvel OÜ nõustaja, koolitaja
Siret Chanet Luugima siret.luugima[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Raplamaa) karjääriinfo spetsialist
Sirli Kriisa KN 7 (04.2019) kriisasirli[ät]gmail.com Järvamaa Rajaleidja Keskus karjäärinõustaja, coach, koolitaja
Stella Müsler stella.mysler[ät]rajaleidja.ee Ida-Virumaa Rajaleidja keskus karjäärinõustaja
Teily Allas teily.allas[ät]gmail.com Koolitusportaal OÜ juhatuse liige
Terje Paes KN 7 (10.2020) tercare[ät]gmail.com Tercare OÜ karjäärinõustaja, koolitaja
Terje Veide KN 7 (10.2020) terje.veide[ät]gmail.com Riigikantselei nõunik
Tiia Jalakas KN 6 (11.2018) tiia.jalakas[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa karjäärinõustaja
Tiina Piho tiina.piho[ät]gmail.com Kastelaane OÜ lektor, finantsnõustaja
Tiina Saar-Veelmaa KN 6 (11.2018) tiina[ät]aaretesaar.ee Aaretesaar OÜ karjäärinõustaja
Tiiu Allikvee tiiu.allikvee[ät]fontes.ee Fontes PMP OÜ juhtivkonsultant, karjäärinõustaja
Tiiu Säbel KN 6 (11.2019) tiiu.sabel[ät]rajaleidja.ee Lääne-Virumaa Karjäärikeskus karjäärinõustaja
Tiivi Maandi tiivi.maandi[ät]gmail.com HR Factory personalispetsialist
Triin Juss triin.juss[ät]astangu.ee Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus tööhõivetalituse juht
Triin Peterson KIS 5 (04.2019) triin.peterson[ät]rajaleidja.ee Põhja-Eesti Rajaleidja keskus karjääriinfo spetsialist
Triinu Putnik KIS 5 (04.2020) triinu.putnik[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjääriinfo spetsialist
Tuuli Mekk KIS 6 (10.2020) tuuli.mekk[ät]gmail.com Valgamaa Rajaleidja keskus karjääriinfo spetsialist
Ulvi Kollom ulvi.kollom[ät]gmail.com Eesti Töötukassa (Põlvamaa) karjäärinõustaja
Ursula Rahnik KN 6 (11.2018) ursula.rahnik[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Saaremaa) karjäärinõustaja
Urve Tamme urvevare[ät]gmail.com
Vahur Kask vahur.kask[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Tln ja Harjumaa) karjäärinõustaja
Vilvi Maiste KN 6 (11.2018) vilvi.maiste[ät]tootukassa.ee Eesti Töötukassa (Läänemaa) karjäärinõustaja
Virve Kinkar KN 7 (10.2020) virve.kinkar[ät]rajaleidja.ee Põhja-Eesti Rajaleidja kesus karjäärinõustaja